Кредити аграріям від Банку ПУМБ: процентні ставки, умови

Ми знайшли для вас 2 пропозиції від Банку ПУМБ на послугу кредит фермерам. Ознайомтесь з детальними умовами отримання послуг банку.

Кредит готівкою - кращі пропозиції

Заповніть анкету за 2 хвилини та отримайте кращі пропозиції по кредиту. Ви зекономите свій час та збільшите шанс отримати гроші.

Кредит "На покупку с/г техніки" – ПУМБ

ПУМБ - Перший Український Міжнародний Банк
 • Строк кредитування до 5 років;
 • Невідновлювана кредитна лінія;
 • На нову с/г техніку.
Сума кредиту
500 000 – 50 000 000 грн.
Відсоткова ставка
від 15.00%
Термін
12 – 60 міс.
ПУМБ
Кредит для агробізнесу
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: 1%
 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Автотранспорт
 • Страхування предмету застави

Документи та підтвердження доходу

 • Досвід роботи від 3 років;
 • Наявність земель сільськогосподарського призначення від 500 ГА (власна або орендована).

Кредит "Генеральний кредитний ліміт для аграріїв" – ПУМБ

ПУМБ - Перший Український Міжнародний Банк
 • Строк кредитування до 5 років;
 • Генеральний договір на всі типи кредитування;
 • Бланковий кредит до 5 млн. грн.
Сума кредиту
500 000 – 50 000 000 грн.
Відсоткова ставка
від 15.00%
Термін
12 – 60 міс.
ПУМБ
Кредит для агробізнесу
Деталі

Додаткові умови

 • Одноразова комісія: 0,08%
 • Щомісячна комісія: 0.00%
 • Застава: Спецтехніка
 • Застава: Автотранспорт
 • Застава: Нерухомість
 • Застава: Депозит
 • Спосіб погашення: Aннуітет
 • Спосіб погашення: Класичний
 • Дострокове погашення: Дострокове без штрафів
 • Страхування предмету застави

Документи та підтвердження доходу

 • Досвід роботи від 3 років;
 • Наявність земель сільськогосподарського призначення від 500 ГА (власна або орендована).

Огляд кредитів Банку ПУМБ: переваги та недоліки

"Генеральний кредитний ліміт для аграріїв" – кредит від Банку ПУМБ

Недоліки кредиту

 • Комісія за отримання кредиту.

Переваги кредиту

 • Велика максимальна сума та тривалий строк кредитування;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Один генеральний договір на всі типи кредитування.

"На покупку с/г техніки" – кредит від Банку ПУМБ

Недоліки кредиту

 • Обов'язкова участь власними коштами;
 • Страхування заставного майна;
 • Комісія за отримання кредиту.

Переваги кредиту

 • Велика максимальна сума та тривалий строк кредитування;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Безкоштовна оцінка заставного майна;
 • Відсутність нотаріального посвідчення договору.

Висновок

Кредит орієнтований на власників агробізнесу, та надається на придбання нової сільськогосподарської техніки. Відсутність нотаріального посвідчення договору зменшує загальну вартість витрат за кредитом. Перевагами продукту є велика максимальна сума, тривалий строк кредитування, мінімальний пакет документів для отримання, безкоштовна оцінка заставного майна. До недоліків можна віднести обов'язкову участь власними коштами в покупці, комісію за отримання коштів та витрати на страхування заставного майна. Зваживши всі плюси та мінуси, ця пропозиція виглядає досить привабливою на ринку.

Джерело інформації: дані взято з офіційного сайту ПУМБ та перевірено нашими експертами. Дані актуалізуються не рідше одного разу на місяць. Як ми перевіряємо факти?

Про автора

Кредити аграріям від Банку ПУМБ

Відгуки про продукти та послуги банку ПУМБ

При виборі кредиту, депозиту, банківської картки чи іншої послуги в банках України завжди читайте відгуки реальних клієнтів і вивчайте їх досвід взаємодії з фінансовими установами. Це дозволить вам уникнути помилок при оформлені фінансового продукту.

ПУМБ - Перший Український Міжнародний БанкПУМБ
Свои деньги забрать невозможно
1
Середня: 1 (1 голос)
20.11.2022
ЗАЯВА-ПРЕТЕНЗІЯ Щодо нехтування прав вкладника та нанесену значну матеріальну ш...
Плюси:ЖИРУЮТ, получают зарплату и ничег...
Мінуси:Полный отстой а не банк
Рекомендації: Не рекомендую
Свои деньги забрать невозможно
1 1 5

ЗАЯВА-ПРЕТЕНЗІЯ
Щодо нехтування прав вкладника та нанесену значну матеріальну шкоду  

Керуючись виключно нормами права України, за наявних правових підстав та об’ективних доказів, вимушений звернутись з цією заявою 
ОБСТАВНИ СПРАВИ
1. 15.11.2021 між мною та ПУМБ було укладено Договір комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, по розміщенню вкладу (депозиту) «ЮВІЛЕЙНИЙ» №300491792 від 15.11.2021, з процентною ставкою 11% річних.
           2. Згідно умов Договору 17.11.2022 я отримав на свій мобільний телефон повідомлення про перерахування коштів на мій картковий рахунок (більше 202000 грн.).
           3. 17.11.2022 року о 14.30 я звернувся до відділення (філії) ПУМБ за адресою м.Київ, вул.Раїси Окипної 4а з вимогою видати мені готівкою кошти які знаходяться на моєму картковому рахунку, надавши свій паспорт та кредитну картку.
           4. Особисто, особа яка представилась керівником філії, відмовила мені у видачі коштів посилаючись на відсутність світла у відділенні. В той же час, в її присутності я зателефонував на гарячу лінію ПУМБ з вимогою з’еднати мене з керівником та забезпечити видачу моїх коштів що знаходяться на моєму картковому рахунку, однак почув лише підтвердження про відсутність світла у відділенні. 

5. З часом, коли з’явилось світло в будинку де розташоване відділення ПУМБ та сусідніх банках, що підтверджується належними фото світлинами та відео реєстрацією яка висвітлена у соціальних мережах (дивись зазначена прив’язка – час, день та місце відео реєстрації):
-    https://www.youtube.com/watch?v=DQhX818oo2I 
-    https://www.youtube.com/watch?v=5x2GeDrqA_w
-    https://www.youtube.com/watch?v=Ap1va07Bmbg,
я звернувся повторно до керівника цього відділення, з вимогою видати мої кошти, однак я був посланий до іншого відділення біля метро Дарниця, нехтуючи мої цивільні права та обов’язок ПУМБ, і нахабно повідомила «ДО ПОБАЧЕННЯ» і порадила в любому банку безкоштовно зняти ВСІ кошти що є на моєму картковому рахунку по 1000 грн. за один запит, в той час коли їх в мене більше 200000.
             6. В подальшому, моя вимога про видачу моїх коштів керівником відділення була відхилена з посиланням на відсутність світла у відділенні, що вважаю свідчить про службову недбалість, самоправство та бездіяльність не тільки керівника даної філії, а також технічних працівників що повинні забезпечити працездатність обладнання в філії банку і подачу належного освітлення та напруги до цього відділення.
             7. Фактично на протязі більше двох годин 17.11.2022, я неодноразово звертався на гарячу лінію ПУМБ (аудіо записи розмов в мене в наявності, бо зроблені за допомогою програми “Coll Recoder”) та керівника відділення ПУМБ, а також бачив як якісь чоловіки з 16 години по 17 годину, що прибули на автомобілі державний  знак АА3838 ВН, колупались в розподільчому щитку у відділенні банку, а згодом притягнули коробку з генератором та дві каністри з невідомою рідиною в середину відділення банку ПУМБ.
Об’єктивний висновок:
1)    В даному випадку відсутні непереборні обставини, а є лише службова недбалість та бездіяльність уповноважених осіб у ПУМБ в питаннях комутації та відновлення енергозабезпечення відділення ПУМБ на вул.Р.Окипної 4а у м.Києві 17.11.2022.
2)    У зв’язку зі службовою недбалістю, самоправством та бездіяльністю уповноважених осіб як у відділенні банку на вул.Р.Окипної 4а, а також в ПУМБ, я не зміг отримати мої кошти що знаходились на рахунку в банку.
3)    За договором позики від 15.11.2021 повернути готівкові кошти позичальнику до 17 годин 17.11.2022 в сумі 200000 грн., я не зміг, що призвело до невиконання мною договірних зобов’язань і стягнення позичальником з мене 10% штрафу в сумі 20000 грн.  
Враховуючи викладене, а також нанесену мені значну матеріальну шкоду в сумі 20000 грн. як штраф (двадцять тисяч грн. 00 коп.) що дорівнює 10% від суми позики, а також пеню у розмірі облікової ставки НБУ від загальної суми позики, зазначеної у п.1.1 Договору позики, за кожний день прострочення, починаючи з дня повернення коштів зазначеного у п.4.1 і закінчуючи днем повного повернення позики, -
ПРОШУ:
1.    Невідкладно видати мені кошти що знаходяться на моєму картковому рахунку.
           2. Невідкладно стягнути з винних осіб в ПУМБ - 20000 грн. (двадцять тисяч грн.) як суму що відповідає нанесеній мені шкоди у зв’язку з бездіяльністю уповноважених осіб ПУМБ та перерахувати їх на мій картковий рахунок в «ОЩАДБАНКУ» №5167 8033 0062 1641  («КАРТКА  КИЯНИНА»).
3.    Вважати мою заяву як досудову вимогу.
          4. Належну, повну та по суті відповідь НЕВІДКЛАДНО направити в мою електронну адресу та поштою за адресою моєї реєстрації, для її узагальнення та вжиття передбачених законом заходів з метою захисту моїх інтересів та відшкодування завданої мені шкоди.
         5. За наявних доказів щодо нехтування моїх законних прав вкладника в банку ПУМБ, фактично нанесену мені значну матеріальну шкоду, як журналіст та фахівець в області права залишаю за собою цивільне право звернутись до ЗМІ,  висвітлити у соціальних мережах протиправну та протизаконну діяльність уповноважених осіб в банку ПУМБ, а також звернутись до НБУ та Міністерства юстиції України з вимогою позбавити ліцензії ПУМБ у зв’язку з паплюженням прав та законних інтересів клієнтів. 

Додаток: Копія Договору позики від 17.11.2021 тільки для огляду при реєстрації заяви-претензії у відділенні (філії) банку ПУМБ, у зв’язку з нормами права  що захищаються законом України «Про захист персональних даних», а також комерційною таємницею. 
 

ПУМБ +38 044 290 7 290
04070, м. Київ, вул. Андріївська, 4 Україна
$$$$$$
ПУМБ - Перший Український Міжнародний БанкПУМБ
Жахливий банк
1
Середня: 1 (1 голос)
10.11.2022
Не задоволена банком. Не списують як треба відсоток по кредиту, хоча та сума є....
Рекомендації: Не рекомендую
Жахливий банк
1 1 5

Не задоволена банком. Не списують як треба відсоток по кредиту, хоча та сума є. Два місяці працівники дзвонять і кажуть аби сплатити заборгованість. Я відповідаю, що заборгованості немає бути, так як ті кошти є на картці. На що вони відповідають, щоб я врегулювала це питання і поклала кошти ще. 

Хочу скоріше погасити цей кредит та не мати справу з цим банком. Витрачених нервів та часу цей банк не вартує.

ПУМБ +38 044 290 7 290
04070, м. Київ, вул. Андріївська, 4 Україна
$$$$$$
ПУМБ - Перший Український Міжнародний БанкПУМБ
Редкие мрази, не связуйтесь
1
Середня: 1 (1 голос)
10.11.2022
28 числа снимал наличку, все вроде норм, в следующем месяце сняли повторно и в к...
Плюси:Из нет
Мінуси:Мрази
Рекомендації: Не рекомендую
Редкие мрази, не связуйтесь
1 1 5

28 числа снимал наличку, все вроде норм, в следующем месяце сняли повторно и в кредитние средства, горячая линия ужас, несет такое , мурижит денег, забирать деньги и вешать на пенсионера 66лет и инвалида, просто блеск

ПУМБ +38 044 290 7 290
04070, м. Київ, вул. Андріївська, 4 Україна
$$$$$$

Контакти та реквізити банку

Банк
ПУМБ
Головний офіс
04070, м. Київ, вул. Андріївська, 4
Ліцензія НБУ
№8 від 06.10.2011
МФО
334851
ЕДРПОУ
14282829
Телефон гарячої лінії
+38 044 290 7 290
Офіційний сайт
pumb.ua