Кредит наличными от Креди Агриколь Банка в Черкассах

39850 4.0 5 1 7
10000 500000 UAH

Где взять кредит наличными в Черкассах от Креди Агриколь Банка

На карте представлены отделения Креди Агриколь Банка в Черкассах с контактной информацией.

Адреса и телефоны отделений, режим работы

В таблице представлена контактная информация и график работы отделений Креди Агриколь Банка в Черкассах. Больше информации о продуктах и услугах банка "Креди Агриколь Банк" найдете по ссылке.

Адрес Телефон Режим работы
Региональное отделение
Черкасская область
Черкассы, ул. Б.Хмельницкого, 52
Сайт: credit-agricole.ua
Услуги: Банкомат 24/7 Кассовое обслуживание Wi-Fi
Телефон

(0472) 59-01-36

Режим работы Отделение

Пн-Пт: 9:00-13:00; 14:00-18:00

Касса

Пн-Пт: 9:00-17:00

Как взять кредит наличными от Креди Агриколь Банка в Черкассах?

  1. 1На сайте нужно оставить онлайн заявку на оформление кредита. Укажите достоверную информацию о себе, неполные данные могут служить причиной отказа;
  2. 2Дождаться вызова оператора Креди Агриколь Банка для уточнения информации. После чего вам сообщат решение по заявке;
  3. 3При положительном решении посетите ближайшее отделение Креди Агриколь Банка в Черкассах. При себе необходимо иметь паспорт (ID карту), идентификационный номер. В некоторых случаях Креди Агриколь Банк может попросить предоставить другие документы: справку о доходах с места работы, право собственности на имущество и другое.

Отзывы про продукты и услуги банка Креди Агриколь Банк

При выборе кредита, депозита, банковской карты или другой услуги в банках Украины всегда читайте отзывы реальных клиентов и изучайте опыт взаимодействия с финансовыми учреждениями. Это позволит избежать ошибок при оформлении финансового продукта.

Креді Агріколь БанкКреди Агриколь Банк
Відгук співробітника КАУ
5
Средняя: 5 (1 голос)
19.06.2023
Багато побачила різних коментарів. Але хочу написати свій. Я вже 2 роки працюю в...
Плюсы:Стабільна фінансова група. Гарни...
Минусы:Завжди є що покращувати, але пе...
Рекомендации: Рекомендую
Відгук співробітника КАУ
5 1 5

Багато побачила різних коментарів. Але хочу написати свій. Я вже 2 роки працюю в нашому банку. Жодного разу я не пошкодувала про вибір роботодавця. Гарний офіс, не знаю хто тут бачив брудні вбиральні та стару техніку. Круті велком паки для новачків. Доброзичлива атмосфера. Відчувається демократичний підхід керівництва до працівників. Рекрутери були завжди на зв’язку зі мною, по любих питаннях. Стабільний роботодавець, який навіть під час війни переглядав ЗП, виплачував премії та додаткову допомогу. Штат не було скорочено. Навпаки людей намагались з різних регіонів перевести на інші посади. Багато роботодавців це робили? В мене багато колег, які працюють в Креді Агріколь вже 5-10-15 років. Я думаю, що це вже говорить багато про що. Тому я розумію, що звертати увагу на погані коментарі - це невдячна справа. У кожного свій досвід, і шкода, що у когось він негативний. Бажаю усім миру та знайти ту компанію, в якій вам буде на правді комфортно працювати!

Креди Агриколь Банк 0 800 30 5555
01024 г. Киев, ул. Пушкинская, 42/4 Украина
$$$$$$
Креді Агріколь БанкКреди Агриколь Банк
Житомирське відділення банку-не рекомендую для бізнесу
1
Средняя: 1 (1 голос)
09.05.2023
Не рекомендую дане відділення для обслуговуванню юридичних осіб. Хамство , непов...
Плюсы:Жодного плюса, одні мінуси
Минусы:Один великий мінус
Рекомендации: Не рекомендую
Житомирське відділення банку-не рекомендую для бізнесу
1 1 5

Не рекомендую дане відділення для обслуговуванню юридичних осіб. Хамство , неповага та непрофесійність - це те, з чим я зіткнулася  , при зверненні  в відділення банку, як представник юридичної особи.  

Креди Агриколь Банк 0 800 30 5555
01024 г. Киев, ул. Пушкинская, 42/4 Украина
$$$$$$
Креді Агріколь БанкКреди Агриколь Банк
Жахливий банк!
1
Средняя: 1 (1 голос)
30.03.2023
9 років живу і офіційно працюю в Києві, плачу податки тут, під час повномаштабно...
Плюсы:жодних плюсів!
Минусы:блокують рахунки без попереджен...
Рекомендации: Не рекомендую
Жахливий банк!
1 1 5

9 років живу і офіційно працюю в Києві, плачу податки тут, під час повномаштабного вторгення територію України не покидала, на тимчасово окуповані території не їздила.

Але позавчора банк в наглу заблокував мою зарплатну картку, бо я прописана в тій частині Запорізкьої області, що зараз під окупацією!

ЖОДНИХ попереджень у застосунку, смс чи дзвінків від банку про те, що я маю з'явитися у відділення і пройти якусь "ідентифікацію" НЕ БУЛО!!!

Більш того, влітку 2022 року (тобто ПІСЛЯ того, як моє рідне місто окупували рашисти) я була у центральному відділенні банку в Києві, бо мені перевипускали зарплатну картку - термін старої закінчився. Я тоді надала всю актуальну інфу.

Вчора на 9 ранку я вже у відділені проходила цю грьобану "ідентифікацію". Мені так ніхто і не зміг відповісти на питання: ЧОМУ МЕНЕ НЕ ПОПЕРЕДИЛИ???   Зате регулярно телефонують і пропонують кредити..

Тригернуло ще те, що у формі, яку я мала підписати, в полі Адреса для резидентів України вони прописали мою київську адресу, а в полі Адреса для нерезидентів України - мою адресу в Запорізькій області.. тобто за логікою банку, якщо хтось прописаний або знаходиться на тимчасово окупованій території, то він вважається не громадянином України??? чи такі люди мають якісь обмежені права, що банк блокує їх рахунки і лишає без зароблених грошей???

Ну і вишенька на торті..пройшло вже більше 24 годин з моменту, як я пройшла "ідентифікацю", МОЯ КАРТКА ДОСІ ЗАБЛОКОВАНА, хоча в додатку висить знущальне повідомленя: "Ви пройшли ідентифікацію і тепер можете користуватися послугами банку без обмежень". WFT?! вибачте на слові!

На гарачій лінії мені досі не відповіли, коли конкртено моя картка буде розблокована! Щось бурмочуть про чергу і тд.

Моя порада: НІКОЛИ НЕ ТРИМАЙТЕ ВАШІ ЗАОЩАДЖЕННЯ в цьому банку! Вас лишать без доступу до рахунку у найвідповідальніший момент, як мене (як я дізналася про блокування - не змогла зробити термінову проплату, подзвонила на гарячу лінію банка і сюрприз).

Якщо є притензії до банку, офорвлюйте скарги з вимогою відповісти на них письмово!

Жоден із співробітників банку так і не зміг назвати мені номер і повну назву постанови Нацбанку, на яку вони намагалися спиратися у розмові!

креді агріколь - ДЕБІЛЬНИЙ БАНК! далекий від клієнтського сервісу і сучасних технологій

Креди Агриколь Банк 0 800 30 5555
01024 г. Киев, ул. Пушкинская, 42/4 Украина
$$$$$$
в банках Украины