Депозиты в валюте от ОТП Банка: процентные ставки, условия

Мы нашли для вас 2 предложения от ОТП Банка на услугу валютный депозит. Ознакомьтесь с подробными условиями получения услуг банка.

Выгодные депозиты с бонусом!

Открывайте депозит в гривне и получайте бонус +1% к сумме вклада. Оформляйте онлайн выгодные депозиты в надежных банках.

Депозит "Срочный" в долларах – ОТП Банк

ОТП Банк
ФГВФО
  • Выплата процентов ежемесячно или в конце срока;
  • Возможность капитализации;
  • Без досрочного снятия.
Ставка по депозиту
0.01%
Сумма вклада
от 50 – 1 000 000 дол.
Срок
3 – 24 мес.
Долар СШАДоллар - USD
Детали

Дополнительные условия

  • Досрочное закрытие: Да
  • Выплата процентов: Ежемесячно, В конце срока, Капитализация
Детальные условия

Депозит "Срочный" в евро – ОТП Банк

ОТП Банк
ФГВФО
  • Выплата процентов ежемесячно или в конце срока;
  • Возможность капитализации;
  • Без досрочного снятия.
Ставка по депозиту
0.01%
Сумма вклада
от 50 – 1 000 000 евро
Срок
3 – 24 мес.
ЄвроЕвро - EUR
Детали

Дополнительные условия

  • Досрочное закрытие: Да
  • Выплата процентов: Ежемесячно, В конце срока, Капитализация
Детальные условия
Источник информации: данные взяты с официального сайта ОТП Банк и проверены нашими экспертами. Данные актуализируются не реже одного раза в месяц. Как мы проверяем факты?

Про автора

Депозиты в валюте от ОТП Банка

Другие депозитные продукты банка

Отзывы про продукты и услуги банка ОТП Банк

При выборе кредита, депозита, банковской карты или другой услуги в банках Украины всегда читайте отзывы реальных клиентов и изучайте опыт взаимодействия с финансовыми учреждениями. Это позволит избежать ошибок при оформлении финансового продукта.

ОТП БанкОТП Банк
Банк присвоює собі право розпоряджатися вашім коштами
1
Средняя: 1 (1 голос)
22.02.2024
Після того як я надала банку документи за своїми джерелами доходу, мені зателефо...
Плюсы:Не знайшла
Минусы:Шахрайські дії, не дотримуються...
Рекомендации: Не рекомендую
Банк присвоює собі право розпоряджатися вашім коштами
1 1 5

Після того як я надала банку документи за своїми джерелами доходу, мені зателефонували з банку і рекомендували САМОСТІЙНО, СВОЄЮ ВОЛЕЮ, написати заяву на закриття рахунку. Приїхавши у відділення, я нічого не підозрюючи поганого, тому що вже робила так в інших банках написала заяву на закриття рахунку, думаючи, що гроші мені зараз видадуть у касі, та як операционістка миттєво закрила мою карту, але операционістка сказала, що гроші за регламентом банку я отримаю лише через 45 днів.

Я з'ясувала, що у Законі про Банки та про Платіжні послуги — 45 днів це термін видачі довідки про закриття рахунку, рахунок закривається моментально після проведення останніх операцій з рахунку після видачі залишку. Я не маю жодних зобов'язань перед банком або за рахунком, тобто банк зобов'язаний відразу видати або перерахувати залишок по рахунку після отримання заяви на перерахування коштів.

Більше 10 днів тому я написала заяву на ім'я директора відділення, що прошу перерахувати залишок на мій рахунок у Приватбанку, але досі гроші не перераховані. Тобто банк змушує вас написати заяву на закриття рахунку, а потім прикриваючись своїм регламентом, який суперечить законам України, самовільно користується вашими грошима, а керівництво банку ігнорує інструкції своїх клієнтів щодо їхніх грошей. Взагалі банк повністю відповідає країні, до якої він належить і наживається на українцях під час війни.

ОТП Банк +38 044 490 05 00
01033, г. Киев, ул. Жилянская, 43 Украина
$$$$$$
ОТП БанкОТП Банк
Війна? Ні, не чули
2
Средняя: 2 (1 голос)
02.02.2024
Отримати пластик можливо тільки у відділенні в Україні. Довірена особа може отри...
Плюсы:Пояснили у чаті про свою обмежені...
Рекомендации: Не рекомендую
Війна? Ні, не чули
2 1 5

Отримати пластик можливо тільки у відділенні в Україні. Довірена особа може отримати тільки по довіреності, складеної в банку або у нотаріуса.
Тепер, коли закінчився термін дії моєї картки OTP Platinum, перейшов на Моно, бо там і довірена особа може отримати, і за кордон вони відправляють.

ОТП Банк +38 044 490 05 00
01033, г. Киев, ул. Жилянская, 43 Украина
$$$$$$
ОТП БанкОТП Банк
Працівники банку загубили картку.
1
Средняя: 1 (1 голос)
19.12.2023
працівники банку загубили зарплатну картку. А тепер все по порядку. в грудні 202...
Минусы:Шарашкіна контора
Рекомендации: Не рекомендую
Працівники банку загубили картку.
1 1 5

працівники банку загубили зарплатну картку. А тепер все по порядку. в грудні 2023 року закінчилася зарплатна картка, в додатку з'явилася ще одна картка, звернувся в банк в м.Рівне щоб дізнатися що це за картка, працівник банку повідомив що це моя нова перевипущена картка яку фізично я за декілька днів зможу отримати у відділенні 30 листопада я прийшов в відділення де мене повідомили що ця картка була відправлена в Харків так як зарплатний рахунок відкривався там, звязалися з відділенням там повідомили що поки вони нічого не знають до 6 грудня. : грудня прийшов знову в відділення картки ніде немає написав заяву щоб мою нову картку перевідправили з Харкова в Рівне, на це все в банку сказали що потрібно почекати 10 днів. 19 грудня мій візит знову в відділення банку в м.Рівне і тут розпочалося саме цікаве касир, я так зрозумів що дівчатка на касі у них профі з усіх заплутаних питань бо за 4 роки обслуговування я жодного разу не потрапляв до АЛЯ менеджерів по роботі з клієнтами, спочатку довго і нудно шукала мою картку яка потипу уже була в них потім довго переглядала листування виявилося що картка до них так і за 2 тижні не прийшла я потратив у відділенні длизько 2 годин, потім пробувала звязатися з хаковом безрезультатно, потім десь ходила і прийшла із рішенням що моя зарплатна карта стала віртуальною і я можу її під'єднати до електронного гамаця і розраховуватися нею бо банк так вирішив, на моє запитання а чому мене про такий дивайс від банку ніхто не повідомив і не питав тобто не отримував згоди знову десь пішла потім мені запропонували перевипустити нову картку уже за гроші  і вже її привязати до зарплатного рахунку, на питання а де ж моя картка сказала що вони не знають і будуть звязуватися з харковом. Домовилися що мені перетелефонують як отримають відповідь від Харкова, ввечері мені перетелефонували але нічого не змогли сказати виявилося що цю картку ніхто не випускав вона віртуальна бо на період воєнного часу банк не випускає пластикові картки, ваша стара картка дійсна ви можете нею розраховаватися а готівку можете зняти тільки в банкоматі ОТП який є один на все Рівне і мабуть на область, бо інші банки не приймають прострочені картки, ну і навіщо вам готівка. Тепер щоб мені мої кошти перевести на картку іншого банку я з них маю ще раз заплатити комісію бо вони собі так вирішили. Хто може прояснити ситуацію? 

ОТП Банк +38 044 490 05 00
01033, г. Киев, ул. Жилянская, 43 Украина
$$$$$$

Контакты и реквизиты банка

Банк
ОТП Банк
Главный офис
01033, г. Киев, ул. Жилянская, 43
Лицензия НБУ
№191 от 05.10.2011
МФО
300528
ЕГРПОУ
21685166
Телефон горячей линии
+38 044 490 05 00
Официальный сайт
otpbank.com.ua