На підставі поданих документів з Держреєстру фінустанов виключено такі компанії:
- ломбард "Експрес-Готівка";
- ТОВ "Астра Фінанс";
- кредитна спілка "Заставний Дім";
- кредитна спілка "Крез-Капітал".
А з Реєстру осіб, які не є фінустановами, але мають право надавати окремі фінансові послуги, Нацбанк виключив ТОВ "Навіа Інвест".
Перед виключенням з реєстрів регулятор анулював цим компаніям всі наявні ліцензії на підставі їх власних заяв.
Такі рішення комітет НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінпослуг ухвалив 16 березня.
За даними Opendatabot, ломбард "Експрес-Готівка" був зареєстрований у Києві 13 лютого 2012 року, його статутний капітал складає 10 млн грн, а бенефіціаром є Володимир Волошин.
Компанія "Астра Фінанс" була зареєстрована у Києві 18 лютого 2019 року, її статутний капітал складає 5 млн грн, а частка 100% у статутному капіталі належить інвестфонду "Есквілін".
Кредитна спілка "Заставний Дім" зареєстрована у Києві 19 серпня 2021 року, а кредитна спілка "Крез-Капітал" - у Львові 19 лютого 2004 року. У кредитних спілок замість статутного є пайовий капітал. Також згідно законодавства, співвласниками будь-якої кредитної спілки є самі члени цієї спілки.
Компанія "Навіа Інвест" зареєстрована у Києві 18 серпня 2017 року, її статутний капітал складає 10 млн грн, а бенефіціаром є Василь Марчук.
Як повідомлялося, у лютому кількість учасників небанківського фінансового ринку в Україні зменшилася на 52 – з 1 436 до 1 384.
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.