"14 вересня 2023 року загальними зборами акціонерів товариства прийнято рішення про дострокове припинення повноважень члена та голови наглядової ради Тігіпка Сергія Леонідовича з 15 вересня 2023 року за власним бажанням", – зазначають у компанії.
Тігіпко перебував на цій посаді останні 2 роки.
Максимчук призначена головою наглядової ради СК з 18 вересня. Вона не володіє акціями страхової компанії "ТАС".
Протягом останніх 5 років Максимчук перебувала на наступних посадах: член Нацкомісії з регулювання ринків фінансових послуг, директор департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг Національного банку, головний експерт Національної асоціації страховиків України.
За даними YouControl, страхова компанія "ТАС" зареєстрована у Києві 24 квітня 2001 року, її статутний капітал складає 93,3 млн грн, а кінцевим бенефіціаром СК є Сергій Тігіпко.
Компанія займається іншими видами страхування, крім страхування життя.
Як повідомлялося, у серпні кількість страховиків non-life (які займаються іншими видами страхування, крім страхування життя) зменшилася зі 102 до 101, а кількість life-страховиків (які займаються страхуванням життя) не змінилася (12).
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.