За січень-липень 2023 року Фонд виплатив вкладникам неплатоспроможних фінустанов 1 853,8 млн грн (для порівняння, за перші 6 місяців цього року – 1 814,4 млн грн).
З моменту заснування Фонду (тобто з 1998 року) загальна сума виплат гарантованого відшкодування склала 103,348 млрд грн.
На початок серпня 2023 року Фонд здійснював ліквідацію 53 банків і завершив ліквідацію ще 51 банку.
У Фонді нагадують, що з 13 квітня 2022 року (тобто з дня набуття чинності закону "Про внесення змін до деяких законів щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб") на час дії в Україні воєнного стану та протягом трьох місяців після скасування чи припинення його дії на вклади фізичних осіб (у тому числі ФОПів) у банках поширюються 100%-ві гарантії.
Після завершення тримісячного терміну з дня припинення дії воєнного стану максимальна сума гарантованого відшкодування для вкладників становитиме 600 тис. грн.
Як повідомлялося, у червні ФГВФО виплатив вкладникам збанкрутілих банків 40,2 млн грн, що в 1,87 рази менше, ніж у травні (75,0 млн грн).
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.