Депозиты в долларах от Monobank: процентные ставки, условия

Мы нашли для вас 1 предложение от Monobank на услугу долларовый депозит. Ознакомьтесь с подробными условиями получения услуг банка.

Выгодные депозиты с бонусом!

Открывайте депозит в гривне и получайте бонус +1% к сумме вклада. Оформляйте онлайн выгодные депозиты в надежных банках.

Депозит "Стандартный" в долларах – Монобанк

Monobank
ФГВФО
 • Выплата процентов ежемесячно, в конце срока или их капитализация;
 • Без досрочного закрытия;
 • Возможность пополнения.
Ставка по депозиту
0.10 – 2.10%
Сумма вклада
от 100 – 5 000 000 дол.
Срок
3 – 12 мес.
Долар СШАДоллар - USD
Детали

Дополнительные условия

 • Выплата процентов: Ежемесячно, В конце срока, Капитализация
 • Пополнение вклада: Да
 • Пролонгация: Да
Детальные условия

Обзор депозитов Monobank в долларах: преимущества и недостатки

"Стандартный" – депозит в долларах от Monobank

Недостатки депозита

 • Ограничение пополнения;
 • Без частичного снятия и досрочного закрытия вклада.

Преимущества депозита

 • Клиент может сам выбирать периодичность выплаты процентов;
 • Предусмотрена возможность пополнения;
 • Низкая минимальная сумма.

Заключение

Депозит с широким выбором сроков размещения и низкой минимальной суммой. Клиент сам выбирает периодичность выплаты процентов без каких-либо штрафов. Досрочное расторжение не предусмотрено.

Источник информации: данные взяты с официального сайта Монобанк и проверены нашими экспертами. Данные актуализируются не реже одного раза в месяц. Как мы проверяем факты?

Про автора

Депозиты в долларах от Monobank

Другие депозитные продукты банка

Отзывы про продукты и услуги банка Монобанк

При выборе кредита, депозита, банковской карты или другой услуги в банках Украины всегда читайте отзывы реальных клиентов и изучайте опыт взаимодействия с финансовыми учреждениями. Это позволит избежать ошибок при оформлении финансового продукта.

MonobankМонобанк
Monobank прагне банкрутства
1
Средняя: 1 (1 голос)
04.04.2024
Як і багатьом у березні прийшло блокування від монобанку, і також десь вночі. По...
Плюсы:Раніше був додаток, але зараз у і...
Минусы:Все інше. Пофіг на клієнта, бло...
Рекомендации: Не рекомендую
Monobank прагне банкрутства
1 1 5

Як і багатьом у березні прийшло блокування від монобанку, і також десь вночі. Побачив через день, з початку був в стрессі, бо дуже нервую через будь що. Потім зібрався, думаю зберу всі документи, та надам, бо нічим незаконним і сірим не займаюся. Ага, як би не так. В мене не зовсім стандартна ситуація, мені родичі і знайомі переказували свої кошти, тому потрібно було звернутися до них за виписками та квитанціями. (Так я вважав, точно не знав і не знаю, бо не кожен день отримую блокування.). Монобанк (Monobank) ніяких конкретних пояснень не надав, тільки загальні.

Через два дні зрозумів, що швидко не зможу все зібрати, бо знайомі не відповідали. Написав в чат з питанням скільки в мене є часу щоб надати документи. І мені відповіли скільки завгодно (див. скріншот https://ibb.co/bgRFCwj). Я видихнув і продовжив збирати документи. Також я відповідальна людина, тому підписував всі документи, та розкладував їх по папках з датою транзакції, щоб перевіряючим було зручно (наївний).

Через два дні хотів зайти в монобанк, щоб звірити по транзакціям які квитанції вже є, а які ще залишилися. І не зміг зайти. В телеграммі побачив таке:

«На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.
У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користуванні нашою карткою.»

Написав в підтримку, намагався пояснити, що збираю документи і що мені сказали що будуть чекати скільки потрібно. Але їм все пофігу. Скинув їм частину документів — пофігу. Пишуть вже не потрібно і документи нічого не змінять. Тобто відписка про «накопичену інформацію з різних джерел» це тупо відписка, бо нічого незаконного і навіть сірого я не робив, не може бути ніякої інформації. Просто не надав їм документи у якийсь відведений час, тому що думав, що час в мене є, і система автоматично заблокувала все.

Тобто після первого блокування у вас є десь 5 днів, не більше, і якщо в цей час не надати документи, то потім їх нічого не турбує. Я це саме в них і питав, а вони сказали «будемо чекати скільки потрібно»…

Уточню, що є клієнтом банку десь с 2017 року. Лімітів нбу я не перевищував і близько. І до цього думав, що mono найадекватніший, очевидно я помилявся. Зробили якимось терористом чи шахраєм, яким я в очевидь не є. Бо інакше не розпинався би тут і не принижувався.

Я розумію, що є рекомендації НБУ, але можна виконувати їх клієнтоорінтовно, пояснювати що потрібно банку від тебе, які документи, які терміни. Зі мною було навпаки через одне місце. І якщо згадати, що таке блокування на все життя, то це мені звісно неприємно, а то банк сам собі стріляє в ногу, бо народу в нас тільки меншає, а якщо ще і блокувати так всіх направо і наліво, то зовсім без клієнтів залишаться. І доречі це потім вплине і на всю країну.

Згідно з вищезазначеним я не рекомендую мати нічого спільного з monobank. Так, кошти вони скоріш за все повернуть (доречі це ще треба буде перевірити), але подібні блокування ні з чого для честної законослухняної людини це величезний стрес, а здоров’я набагато важливіше за все, тим більш у такий тяжкий час. Бережіть себе.

Монобанк 0 800 205 205
04114, г. Киев, ул. Автозаводская, 54/19 Украина
$$$$$$
MonobankМонобанк
Это не банк
1
Средняя: 1 (1 голос)
03.04.2024
Сами карты открывают без согласия, снимают деньги и требуют с человека
Рекомендации: Не рекомендую
Это не банк
1 1 5

Сами карты открывают без согласия, снимают деньги и требуют с человека

Монобанк 0 800 205 205
04114, г. Киев, ул. Автозаводская, 54/19 Украина
$$$$$$
MonobankМонобанк
Найгірший банк
1
Средняя: 1 (1 голос)
02.04.2024
Ніколи в житті не брала кредити користувалась тільки власними коштами . Банк сам...
Плюсы:Швидкі перекази
Минусы:Не компетенція працівників. Зар...
Рекомендации: Не рекомендую
Найгірший банк
1 1 5

Ніколи в житті не брала кредити користувалась тільки власними коштами . Банк сам збільшив кредитний ліміт за що згодом я поплатилася. Одного ранку я прокидаюся заходжу в застосунок моно банк і бачу , що у ночі за дві хвилини зникли всі кошти (як власні так і кредитні ) шляхом здійснення декількох розрахунків , а деякі були відмінені то му , що не вистачало коштів. Мені не приходило жодних підтверджень на ці операції. Я написала до банку , банк мене направив в кібергполіцію  , заяву я написала . Вони надали мені витяг , який я направила в банк , що справа на досудовому розслідуванні . А після цього банк почав вимагати в мене оплати боргу , разом із відсотками , які вони нараховували , шляхом постійних дзвінків та листів. Залякуючи , що передадуть мене , як кредитного неплатника , чим я погіршу свою кредитну історію в подальшому. Під натиском я була змушена виплатити борг який я не брала з усіма нарахованими банком відсотками. Банк ще і заробив на моєму горю! Тому я не рекомендую цей банк . Він всю відповідальність перекладає на клієнта , ніяк не допомагає в вирішенні таких питань . Так ще і заробляє на горі людей!!! 

Монобанк 0 800 205 205
04114, г. Киев, ул. Автозаводская, 54/19 Украина
$$$$$$

Контакты и реквизиты банка

Банк
Монобанк
Главный офис
04114, г. Киев, ул. Автозаводская, 54/19
Лицензия НБУ
№ 92 от 10.10.2011
МФО
322001
ЕГРПОУ
21133352
Телефон горячей линии
0 800 205 205
Официальный сайт
monobank.ua