Клиент

Я багато років користуюся послугами цього банку.Мала вже в них кредитну карту.Такого не було ніколи! Завжди відсоток був нарахований на використані кошти які не повернені в пільговий період! Завжди.Якби це було не так,ніколи б не писала відгук.Банк дає пільговий період, за який я не плачу відсотки.В цей пільговий період я повертаю їм кошти і не маю за ці повернені кошти платити %. За ті які вийшли з пільгового періоду то питань немає, хай нараховують

Comment HTML

  • Допустимые HTML-теги: <p> <br> <ul> <li> <ol> <em> <strong> <b> <img>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.

Plain text

  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
   __      __     _____    ___     ___  
/ /_ / /_ |___ | / _ \ / _ \
| '_ \ | '_ \ / / | (_) | | (_) |
| (_) | | (_) | / / \__, | \__, |
\___/ \___/ /_/ /_/ /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.