Якби ви хотіли допомогти, то цього коментаря не було б… ви взагалі не клієнтоорієнтований банк. У вас брехливі і некомпетентні менеджери. Все що ви хочете зараз це перевести увагу довірливих громадян ніби ви щось допомагаєте - насправді ж ви просто хочете відвезти увагу людей від публічності ! - ми щось допомагаємо, хоча насправді це все обман.
Якби ви хотіли допомогти, то цього коментаря не було б… ви взагалі не клієнтоорієнтований банк. У вас брехливі і некомпетентні менеджери. Все що ви хочете зараз це перевести увагу довірливих громадян ніби ви щось допомагаєте - насправді ж ви просто хочете відвезти увагу людей від публічності ! - ми щось допомагаємо, хоча насправді це все обман.