Ігор 15.04.2021
Таж сама історія що і в попередньому відгукові. Ніхто нічого не знає, відповідь одна: ваша справа розглянута, та знаходиться на виплаті в бухгалтерії. Обходьте цю організацію, я підозрюю, що це ще не останні 90 діб які треба чекати.
Более подробная информация о текстовых форматах
____ ____ _ ____ ____ |___ \ | ___| / | | ___| |___ \ __) | |___ \ | | |___ \ __) | / __/ ___) | | | ___) | / __/ |_____| |____/ |_| |____/ |_____|
Таж сама історія що і в попередньому відгукові. Ніхто нічого не знає, відповідь одна: ваша справа розглянута, та знаходиться на виплаті в бухгалтерії. Обходьте цю організацію, я підозрюю, що це ще не останні 90 діб які треба чекати.