Мало пишу відгуків, але вже дістало! ДУЖЕ, ДУЖЕ незручно і нервово користуватися додатком отп смарт через ноут. Причин багато - починаючи від переказів по реквізитам IBAN і просто переказів між картками інших банків. А в останній час він чомусь не працює. Не знаю, хто саме займався розробкою даного додатку, але це, мабуть, була зграя пройдисвітів. Перед тим, як запускати даний "продукт", зазвичай його тестують. Візьміть для порівняння додаток Райффайзену - зручно, зрозуміло, доступно. І головне!!! Він працює. Вже мабуть разів більще двадцяти разів звертався на гарячу лінію, в думках проклинаючи розробників. Таке відчуття, що це зроблено навмисно.
Отзывы клиентов про ОТП Банк
- Написать отзыв
- Отзывов: 101
- Рейтинг: 1.4 из 5
- Оценок: 101
Банк OTP Bank - отзывы клиентов 2026

Сьогодні зняла з картки 2000 гривень, заплатила 185.86 комісії. Ви дебіли?
Я все життя маю справу з банками, такого ще в мене не було.


Я користуюсь цим банком з 2008 року. А зараз у мене єдине бажання "відповзти" від нього. Закрити усі картки. Розрахуватися до копійки і забути про нього, як жахітній сон.

Шахраї,Взяв в кредит ноутбук.Кожного місяця справно платив.Спеціально в системи стали відправляти сумму менше,щоб цей кредит розтягнути.На всі запитання,чому вони так поступили,відповісти не змогли.Шарашкіна контора,горіть у пеклі та чекайте іск!

Найгірший банк який може бути,гаряча лінія платна,додзвонитися так і не змогла а гроші всі пішли,якщо через банк кидати гроші на карту(наприклад 20000 тис то буде приходити по 1500 кожного дня)це просто жесть а не банк….УЖАСС…люди не ходіть в цей банк

Произвел оплату в валюте ( по указанному банком курсу 37,301 на 19.12.2022) а деньги сняли из расчета по курсу 40,50 . На вопрос почему так, ответ - ну вот так.

1. Очень жадный банк! Отсутствует бесплатная горячая линия. Для того, чтобы дозвониться но городской киевский номер, надо иметь деньги на счету.
2. Как-то прижало воспользоваться их кредитом. Через неделю погасил сумму полностью, а через месяц пришло сообщение, что там что-то накапало и я им снова должен!
3. Один банкомат на весь город (в отделении), да и тот частенько не работает. Вчера заехал, хотел снять деньги - не работает! Заехал на следующий день, банкомат отработал штатно, даже СМС-ку прислал о снятии, но вот одна загвоздка - денег не выдал)))

За обслуговування картки банк 3 роки брав 100 грн на місяць. З Вересня 2022 року самостійно зробив плату 300 грн. В 3 рази. Не попередивши клієнта, я тільки сьогодні дізнаюсь що борг. На питання в банк, менеджер відповідає, ми самі приймаєм рішення про зміну умов. Тобто, завтра захочуть 1000 грн, будеш платити.
Якщо ви маєте кредит з % ставкою 33, то завтра можете мати 70%, і банк каже це ми так вирішили.
На питання що змінилось в обслуговуванні мого рахунку, кажуть нічього, просто плати 300 грн

Закрив картку в банку два роки як назад, через рік зателефонували, сказали що є заборгованість по картці 4,34 грн., погасив її,
Через місяць зателефонували сказали, що вже! заборгованість 11 грн., зателефонував в банк, сказали, що за відкриття рахунку, який я відкрив два роки тому, на питання чому саме 11 грн., відповісти не змогли, ще й нахамили, ставлення до клієнтів дуже жахливе!

Вкотре переконуюсь, що з цим банком не можна мати справу !!!

Багато років я і чоловік є клієнтами банку,ніколи не було з ними проблем.До війни оформили готівковий кредит.завжди вчасно вносили всі платежі,навіть у період повномаштабного вторгнення . За 2 тижні до дати списання платежу внесли його.Платіж був навіть більший того,який відображався в додатку та чат боті в телеграмі.Кошти прийшли і наче все добре,кругом пише,що платіж сплачено вчасно і наступний нарахується після дати списання цього,але в день списання прийшло смс про борг 53 грн…на гарячій лінії не дають інформації чому в боті і додатку тоді відображався некоректний платіж.І як висновок маємо зіпсована кредитну історію,хоча ніколи не мали ніяких проблем.як ми мали зрозуміти,що внесеної нами суми недостатньо якщо в додатку,чат боті і смс написано що все ок? Прикро…

Паршивейший банк! Забрать свои же деньги - целая история! Не говоря о варварских процентах за воздух! КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
да, банк позиционирует себя как венгерский. Действительно в Венгрии есть такой банк, только в Венгрии не знают, что под их ТЗ работает банк в Украине. Странно, правда?

Оформляла кредит на комп'ютер....проценти невеликі...вчасно виплатила .Задоволена роботою банку....ніяких проблем не було Рекомендую !

Закрыл зарплатную карту банка, а через месяц получил долг за ее обслуживание. При звонке в колл центр просят оплатить долг и закроют карту, потому что она осталась в их системе. Не Банк а ужас, кроме как мошенники по другому не скажеш.

Я не понимаю как этот банк работает!почему его не закроют ??этот банк обманул столько много людей!сами придумывают долги и звонят просят вернуть!ещё и 300гр им заплати за их вонючюю карту!Это настоящие враги и оккупанты и искренне желаю что бы в отделения их банка прилетело по ракете !

Некомпетентные сотрудники банка. Обманывают. Депозит закрыть проблема. Деньги вовремя не выдают. Остался неприятный осадок о этом банке. Всех их акции лохотрон. Не пользуйтесь этим банком. Здесь нет европейского стандарта.

Це просто ВОРИ,не ведіться, на цю контору, вони крадуть гроші з карток, не пояснюючи причин, звертаєшся в банк, вони розказують, що вони до карток, які видають не мають ніякої справи, звоніть на якусь гарячу лінію, хоча картка ОТП банка,як таке можливо,вкрали біля 5000 тисяч гривень!!!!!!

Я в шоке не в одном банке не дерут такие проценты за использование кредитных средств!!! Шарашкина контора! Не ведитесь !

Жахливо. Банкомат у відділенні (Київ, пр. Перемоги, 29) працює один раз із трьох, що я заходив, на питання, де зняти свої ж кошти, постійно відповідають "зняти можна будь-яку суму в будь-якому банкоматі іншого банку", аби тільки відхреститися від людини і послати її кудись. Зняти гроші таким чином було неможливо ні до війни, ні зараз. Вигадали б щось нове вже принаймні або ще краще - замінили обладнання і консультантів.

Конченный банк

Давно користуюсь цим банком .Але ніколи не думала що банк наскільки паршивий щоб списувати відсотки під час воених дій .Позор.

ОТП- МАРОДЁР банк!
Единственный банк, который занимался начислением процентов и списание средств с карточек во время боевых действий. Сложно было помнить о процентах под взрывы бомб. Но ОТП банк тихонько и подленько списывал как всегда в 5 утра!!!!! В военное время это мародёрство!!!

Не змогла знайти в додаток OTP smart. В результаті доступ заблоковано. Зверталась і на гарячу лінію і в телеграм-чат, допомоги 0. Жахливий банк і жахливе відношення, в жодному разі, не рекомендую.

З розстрочкою проблем немає,а от з кредитною картою повний завал.Я неправильно увів пароль і заблокував смарт отп,за'язався із службою підтримки відповіли через сутки,доступ не вдалося відновити ,бо невірно вказав місце народження(у них у базі значилося не село ,а місто),відправляв сканкопію паспорта,марно.Прийшлося їхати у відділення ,у моєму випадку це 120 км.Тепер на рахунок відсотків,кредит повертаю завжди у пільговий термін,але відсотки мені однаково нараховують,більше 48 годин намагаюся зв'язатися із службою підтримки,щоб дізнатись деталі,марно,оператори зайняті і так завжди.Оминайте цей банк і не буде у вас проблем!
