Отзывы клиентов про Райффайзен Банк Аваль

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "Райффайзен Банк Аваль"

Банк Raiffeisen Bank Aval - отзывы клиентов 2024

Гість   15.05.2024

Була в цьому відділенні, де ще раз мені довели, що не можна мати справу з банком Аваль. У той день дуже довго була повітряна тривога. Очікувало багато літніх людей. Працівники їх не приймали і на питання не відповідали. Хоча могли відповісти. Один з працівників періодично виходив, щоб завести чергового під"їхавшего клієнта. Потім клієнт виходив. Потім працівник ще виходив, щоб допомогти якомусь черговому клієнту (ні з черги) з банкоматом і відповідав на питання. Але на питання літній бабусі він відповів:"Чекайте кінця тривоги, я не зобовязаний нічого відповідати". Потім він взагалі кудись поїхав. Коли був кінець тривоги, довелось стукати у двері, бо вони не хотіли відчиняти. Потім на чиє питання, - а зараз працює тільки один консультант? - НЕЧИПОРЕНКО ХРИСТИНА відповіла:" Я не обязана перед вами отчитываться, идите сядьте". Я ще раз запитала про кількість консультантів, відповідь була, - я сказала идите сядьте! Сказати, що це хамство, не кваліфікованість, та взагалі не припустимо - це не сказати нічого. В жодному банку такого ще не бачила і не чули. Коли інша жіночка теж намагалась щось сказати з приводу їх праці, таж сама Христина, відповіла, що зараз взагалі припинить обслуговувати її. Якщо ви насправді бажаєте доброго і кваліфікованого сталення до вас і отримання гарних послуг, раджу звернутись до іншого банку. Наприклад до Укрсіббанку.

Плюсы:немає
Минусы:безліч.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Гість   12.05.2024

Свідомо дезінформують, та роблять шахрайскі дії. Якщо особливо приходять кошти із закордону, То платижку вони можуть підписати и через 4 дні, а потім повідомити про борг, хоча гроші вже були зараховані та зняті.  До кол центра зі свого номеру не додзвонитись, у чаті вам спочатку не компетентні працівники будут незрозуміло відповідати та різні смайли відправляти, а потім взагалі припинять вілповідати. Вважаю, у цьому банку дуже жахливі умови та мала зарплатня, що не взмозі найняти кваліфікованих співробітників. Звичайно рахунок закрила відразу.

Плюсы:немає
Минусы:цей банк є одним великим минусом
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Сергій   21.03.2024

Хочу поскаржитись на менеджера відділення,яка працює з фіз особами Шевченківського відділення,яке знаходиться за адресою м.Київ,вул Смоленська, я обслуговуюсь у відділенні як пенсійний клієнт,мені подзвонили з відділенням,під приводом прийдіть поміняйте карту карту,хоча карта у мене не закінчувалась і термін дії ще був актуальний,так як рахунок був відкритий в 2022 році,прийшовши на відділення менеджер  просто нав\язала мені кредитну карту,я не хотів її брати,вона сказала,що це обов\язково і вела себе дуже наполегливо,я так зрозумів що мене запросили на відділення,щоб просто навєязати мені кредитну карту,яка мені НЕ ПОТРІБНА!!!!!!!Лежачи в лікарні мені чомусь подзвонила ця менеджер,я не зміг говорити,говорила з дочкою нахабно і дотримуючись правил етикету дзвінків по телефону.Прошу будь ласка розібратись в ситуації,карту планую закрити найближчим часом.Якщо буде таке відношення,закрию і пенсійний рахунок.

Плюсы:нажаль немає,після останнього відвідування
Минусы:розчарування в обслуговуванні.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Олександр   01.11.2023

Мав необережність співпрацювати з цим банком кілька років тому. Зараз маю головний біль із закриттям рахунків. Кілька днів листування. Щоб отримати виписку без операцій на рахунку вже кілька років, мені треба завести гроші на рахунок, щоб заплатити за виписку. Коли в мене взагалі немає операцій, пустий податковий звіт. Дуже дякую. Що у людей в голові? Для порівняння, в Моно закрив рахунок одним кліком.

Плюсы:???
Минусы:Процеси часів совка, дубовий онлайн-банкінг
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Услуги для бизнеса
Гість Андрій   15.10.2023

Прекрасний Банк ! з Великої букви користуюсь більше 15 років

За весь період Був один нюанс ,без попередження ввели комісію при перекиданні

коштів на карту іншого банку

Особисто вдячний працівникам відділення у м.Львів Вул.Сихівська 7 зокрема Оксані Кіт і Шефовій цього відділення !

Прошу правління банку подякувати цим прекрасним працівницям !

Дякую Андрій Львів.

Плюсы:Шикарне обсговування!
Минусы: Немає !
Рекомендации: Рекомендую
4
Средняя: 4 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Обслуживание
Клиент банка Аваль.   11.10.2023

Прочитал отзыв про ПриватБанк. Понимание, потому что страшно когда совершают ошибки и понятно, что клиенты могут не захотеть делать из за чего то неправильного (как написано специалист, кассир, терминал, банкомат) делать неправильно и уходят по моральным и психологическим причинам. Опыт клиента в делах с Райффайзен Банк Аваль некоторый есть. Множество клиентов. Встречались очереди. И это хорошие в хорошем смысле слова.  Но всегда в отличии от ПриватБанк без проблем. Нервы не портили. Дело только по делу.

Рекомендации: Нейтрально
5
Средняя: 5 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Українець   24.09.2023

Не обмінюють долари в банку якщо ти не клієнт банку. Прийшов в м.Обухів Київська область обміняти 50 доларів. На що мені відповіли що якщо ви не клієнт банку то ми вас обслуговувать не будем. Я посперичався трохи, розвенувся і пішов в інший банк і там за 5 хв все зробив. Обходьте цей банк стороною. Такого відношення як цей банк ще не бачив....

Плюсы:Немає
Минусы:Якщо ти не клієнт банку можете сюди і не йти!!!!
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Обмен валют
Гість   14.09.2023

Дуже проблемний банк! Заробляють на обмані! 

Плюсы:+ нет
Минусы:Одні мінуси
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Кредитные карты
Гість   29.08.2023

У листопаді 2022року відкрили валютний депозит,який закінчився у лютому 2023р. У лютому 2023 не могли забрати власні кошти,так як не у касі не було валюти. Кожного разу резервували,а коли приходили забрати нас морозили. Відповідно депозит без моєї згоди продовжили,і мала отримати у травні. У травні ситуація знов повторялась,поїхала у головне відділеня де написала скаргу,і де вияснилось що я не одна така. Вони не мають валюти аби виплачувати валютні депозити. Потім були у Львові у головному відділенні збори,де приїзджали їхні всі головні,та головні власники ззакордону. Типу нічого не знали,сильно вибачались,і типу точно кошти повернуть і це було у липні. Уже 29.08.23р. де сьогодні оголосили,що точно виплатять,так як до тепер виплачували людям,які мають більше 5000$,а ті що мають менше почнуть з вересня виплачувати. Надіюсь свої кошти отримаю. Ще й умови диктують,що виплатять і після цього маю підписати про нерозголос даної ситуації. Тобто мої гроші у них і ще умови диктують.

Надіюсь,що нарешті отримаю власні кошти,якщо до 30.10.23р. цей банк взагалі незбанкрутує. 

Я так бачу треба йти у суд,бо по нормальному ні працівники,ні керівники, ні ніхто не розуміє

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Депозиты
Гість   06.07.2023

ДВА тижні не можемо відкрити  рахунок для соцвиплат?? Робимо все по інструкції гарячої лінії і отримуємо якусь відписку-перепідпишіть щось незнаю що!!!! Підписала вже все що було-відповідь підпиши знову. Це знущання??? Із-за цього футболяння ми  неможемо отримати і видати людям допомогу на поховання!!! 

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Услуги для бизнеса
Алекссандр   09.06.2023

Ситуация следующая.
Есть зарплатная карта Аваля. В городе одно отделение. Там же один банкомат. Других банкоматов Аваля в городе нет. Решил посмотреть баланс счета в банкомате другого банка (без чека, на экран!!!). Остаток 20 грн. Пошел в магазин купить хлеб. Не тут-то было! При оплате пишет - недостаточно средств!! Остаток 17 грн. Как так?? А вот так! За просмотр баланса в другом банке списали 3 грн.
Это как? А если бы я ещё раз посмотрел? Никаких предупреждений от Аваля не было. Воровство чистой воды. Наживаетесь на горе людей?? Ну, ну. Не в прок вам будут эти 3 грн., ой не в прок!!! Естественно перевёл зарплату в другой банк.

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Расчетно-кассовое обслуживание
Гість   05.06.2023

Накладає арешт та заблоковує безпідставно картки клієнтів.

Плюсы:Немає
Минусы:Всі мінуси
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Обслуживание
Катерина   05.06.2023

сьогодні відкривала картку у відділенні банку Аваль, що на вул.Пушиної,19. Дуже задоволена обслуговуванням - швидко, професійно,  приємно. Дякую робітниці банку Анні, яка мене обслуговувала. Рекомендую це відділення. 

Плюсы:приємний, доброзичливий персонал, професійність, швидкість, гарний офіс, обслуговування українською
Минусы:поки нема
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Обслуживание
Гість   31.05.2023

3й день не можуть відкрити картку АТБ. Перший раз сказали, що треба зачекати, потім що не дозаповнена заявка, тепер треба їхати у відділення. Для чого? Оператор цього не знає.

Плюсы:Нема
Минусы:Паршивий сервіс
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   21.05.2023

В марте 2023 года, зайдя в приложение Aval, не нашёл своих карт. Позвонил в службу поддержки, сказали, что мой счёт заблокирован, причину они не знают. На следующий день заехал в отделение Aval, где тоже никто не смог ничего объяснить. В отделение смогли только сказать, что "банк просто так ничего не делает". Я решил закрыть счёт, не хотели принимать заявление, приняли "скрипя зубами" через 50 минут общения. Только ЧЕРЕЗ 3 СУТОК !!! Aval мне сообщил, что по мне проводится фин.мониторинг и поэтому счёт заблокировали. Остаток денег с моего счета я смог получить в отделении через 20 !!! дней... Aval - ужас, а не банк !!! Работал с этим недобанком больше 10 лет, теперь вывел с Aval всех родственников и знакомым советую тоже...

Плюсы:Все плюсы превратились в один минус
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   18.05.2023

Хотіли відкрити рахунок з карткою атб від райфу! Ця шарашкіна контора спочатку написали, що відкрили рахунок, а потім заблокували картку! Подзвонили на гарячу лінію, у відповідь опинилося, що це по нашій провині і нам потрібно звернутися в банк, а вирішити так вони не можуть! З банку нам телефонували декілька днів поспіль після того, як сказали, що будемо скаржитися, вирішувати питання, яке виникло не по нашій провині вони не хочуть! У мене питання чому ми повинні йти в банк та витрачати свій час, карту сформувало, в них якийсь збій, а ми повинні! Попередження для всіх не оформлюйте нічого через цей банк, сервіс на найнижчому рівні!

Минусы:Суцільні мінуси
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   21.04.2023

Платежи не проводятся вовремя. Постоянные задержки и ошибки, даже при проведении зарплатных платежей.

На горячей линии - тупые куклы, не способны решить ни один вопрос.

Он-лайн банк работает криво.

Это просто дно. 

Плюсы:нет
Минусы:ВСЕ!
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Расчетно-кассовое обслуживание
Гість   19.04.2023

Стала клієнтом банку через картку атб, через місяць її заблокували, сказали що потрібно оновити данні…( я їх подавала місяць тому!!)  в додатку звернулась до консультанта, та сказала що дійсно не потрібно нічого оновлювати раз це було місяць тому. На моє питання щож робити з карткою і як її розблокувати мене заблокували в застосунку.. Тож тепер мені в прифронтовому місті потрібно їхати до них на поклін щоб вони були так ласкаві і дали мені доступ до моїх грошей.. Кончена контора. В приваті і моно такого відношення до клієнтів нема. Не знаю взагалі як можна з ними якісь мати справи, якщо вони заперечують свої ж вимоги і кидають клієнта.

Минусы:Жахливе, некомпетентне та не орієнтоване на клієнта обслуговування. Застосунок взагалі не зрозуміло нащо потрібен, не вирішує жодних питань
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Кредитные карты
Гість   14.04.2023

Прийшов до відділення і попросив зняти кошти НА РУКИ. ідіот виві мені їх на карту і не повідомив що потрібно чекати 3 ДНІ НА ЗАРАХУВАННЯ. а сьогодні пятниця і ждать мені наверно днів 5 нада. Ніхто нічим допомогти не може-кажуть Ви просто подождіть...... ідіотізм в відділенні. не працюйте з цим банком. на відділення розміром зі стадіон буде 1 касса 

Плюсы:немає
Минусы:ідіоти працівникі. якшо вони затуплять то вам уже ніхто нічим не допоможе
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Дебетовые карты
Юрий   10.03.2023

Всё началось с открытия пенсионного счёта. Меня уверяли, что обслуживание карты абсолютно бесплатное, но потом выяснилось, что за обслуживание карты,- снималась сумма денег, если на счету не оставалось какой то,- уже не помню какой именно минимальной суммы. Потом банк стал решать за меня, что я могу покупать, а что нет. Я покупаю что то через интернет, а банк выборочно пропускает или блокирует оплату. То есть не я хозяин своих денег, а банк. И последней каплей стало то, что мне при замене карты, у которой заканчивался срок действия, старую, ещё рабочую карту заблокировали и выдали новую, но этой блокировкой карты, сделали не возможным возврат денег из магазина, в котором я купил товар, но товар не был отправлен и на старую карту, должны были вернуть деньги. В итоге я остался без денег и без товара, но с сожалениями от банка райфайзен аваль. Итог,- этот банк, ни чем не может вам помочь, кроме сожалений.

Плюсы:Отсутсвуют.
Минусы:На мой взгляд,- самый лживый банк. К сожалению нет оценки "0". Придётся поставить одну звезду, Но я считаю что данный банк,- и этого не заслуживает.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Дмитрий   27.02.2023

Украдены деньги с кредитной карты. Надо бы вам их вернуть!!! Вы же банк номер 1, а на поверку оказалось самый худший банк в мире, потому что это не единичный случай, у многих людей списываются (воруются) деньги, прям не банк, а дырявое ведро. Надо бы людям сказать, чтоб не связывались с вашим банком.

Плюсы:Нет
Минусы:Дырявое ведро, а не банк
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Кредитные карты
Ольга   07.02.2023

    Не перший раз стикаюся з проблемами в цьому банку. Наприкінці січня розраховуючись картою, гроші було списано але оплату магазин не отримав.  Відразу зателефонувала в банк, сказали, що питання вирішиться протягом 10 днів, про що я буду повідомлена. На 11 день тричі телефонувала, і дізналася, що вирішення питання знаходиться на ПОЧАТКОВОМУ рівні розгляду. Дівчина  оператор, сказала, що зі мною обов'язково  зв'яжуться саме сьогодні,  але ......   чи довго чекати???    Чому ніхто не повідомляє як і коли буде вирішено питання?

Минусы:Тільки мінуси.. Банкоматів по місту майже немає. Питання клієнтів не вирішуються в заданий термін.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Гість   29.01.2023

С зарплатной карты этого банка была украдена сума 9000гр.служба безопастности развела руками и сказала мы ничего не можем зделать.чтоб попасть к оператору высидел 40 минут хотя сидит 5 операторов и все вовыряются пальцем в носу.и в конечном итоге оператор дала совсем не те бумаги которые нужны для состовления заявления в полицию.

Банк аваль очень испортился.
Доверия к этому банку нет.
Ответствености у банка нет.

Плюсы:Плюсов нет
Минусы:Минусов много
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Другое
Гість   05.01.2023

В банке не налажено ничего, горячая линия тормозит, процедура закрытия счета, карты или депозита как в каменном веке, через чат или горячую линию. В чате как правило на просьбу закрыть карту/ счет высылают полный бреда текст - не покидайте нас. Обещают новое приложение для частных клиентов уже года 3 точно, как было не удобным так и осталось. В договорах депозитов банк КАТЕГОРИЧЕСКИ ОТКАЗЫВАЕТСЯ УКАЗЫВАТЬ СУММУ открытого депозита. То что в других банках априори делается. Хоть и говорят в отделениях, что все в порядке, но как то странно ВСЕ банки указывают сумму, а он нет - странно. Возможны проблемы при форс-мажоре. Так же банк не признает форс-мажором войну, и открывает судебные дела

Плюсы:Нет
Минусы:Сам сплошной минус
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Дебетовые карты

Страницы