Самий худший банк
Гість / 11.06.2026 / 1
Банк просто худший из худших!!!!!
заблокували картку в лютому гроші переслав батько так і не вернули!!!
обережно з цим банком !!!!!додзвонитись неможливо!!!!
тупо робот шле одно і теж!!!!
Плюси:
Положительних моментів немає, одне разчерування!!!!
Мінуси:
Сплошні синуси все їм по барабану!!!!
Не рекомендую
Залишити коментар до відгуку
Відгуки про банківські продукти
Ви можете прочитати всі відгуки про банки, або відгуки щодо конкретного продукту за посиланнями нижче. Відгуки допоможуть вам визначитись із вибором банку. Ознайомитись з усіма фінансовими установами та їх послугами ви можете на сторінці всіх банків України.
Коментарі до відгуку
àбанк 11.06.2026
Добрий день!
Нам прикро, що у Вас склалась саме така думка про банк. Хочемо зазначити, що банк не блокує рахунки клієнтів безпідставно та працює в правовому полі. Для можливості розібратися у Вашому питанні просимо написати нам на пошту help@a-bank.com.ua в темі листа вкажіть "banki.ua", перевіримо описану ситуацію більш детально.