Відгуки клієнтів про обслуговування бізнесу в банку

Гість   28.03.2024

26.03 о 23,04 годині зробила в моно перевод зі своєго доларового ФОП рахунку на гривневий ФОП рахунок, але мені на гривневий впала сума в 40 разів більша,ніж було треба, тому що змінився алгоритм переказу, про який банк не повідомляв своїх клієнтів, а я не звернула уваги, що у вікні ввода суми тепер стоїть не значок гривні, а долара. Через 3 хвилини я відправила повідомлення в службу підтримки про скасування операції. Мені відповіли, що приняли в роботу і наступного дня мені повідомлять про результат. Наступного дня сказали, що операцію скасувати не можуть, бо попередній банківський день закрит. Тобто мене навмисно ввели в оману, затягнувши час. Сьогодні служба підтримки каже що не може пояснити, чому не скасували операцію одразу, але зараз вже запізно, бо пройшло багато часу.

Плюси:У цій ситуації жодних немає.
Мінуси:Понесла дуже велики збитки завдяки махінаціям з обслуговуванням клієнтів монобанком
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Монобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Юрій   12.01.2024

Закрив ФОП через Дію. Логічна наступна дія - закрити підприємницький рахунок. У Kredo це непросто. Щоби закрити рахунок на ньому не має бути коштів. Оскільки рахунком не користувалися, збіг термін дії сертифікатів. Отримувати нові немає підстав, бо я вже не ФОП. Менеджер банку, як виглядає, не має прав вчиняти щось із залишком, навіть за моєю письмовою заявою. Перекинути на мою картку фізособи у тому ж банку також неможливо. Закрити рахунок ФОП коштує 300 грн. Рухати 203, 29 залишку, як ви зрозуміли, не можна. І, вишенька на торті, - за те що я не користувався карткою фізособи, мені нарахували комісію 100 грн. Ще раз: ти маєш заплатити банку за те що НЕ користувався послугами. Заплатити комісію, навіть якби ви погоджувалися з тим що такий підхід є нормальним, з своїх власних 203,29 грн на фопівському рахунку, ясно що теж неможливо. І це все після 4+ років користування функціоналом та інтерфейсом IFOBS у стилі Windows-98, глибокий шок після Привату. Якщо ви хочете дізнатися більше про дріб'язкове здирництво - познайомтеся ближче з чудовим банком Kredo. 

Плюси:відсутні
Мінуси:Дріб'язкове здирництво бісить у нинішній час. Ніяких конкурентних переваг перед іншими фінустановами не помічено, функціонал рахунку ФОП як за царя гороха, згадай юність.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Анжелика Карпенко   03.12.2023

если описывать парой слов работу банка, то это будет "мне комфортно": все таки это не крупные банк. сети, которые спорчены потоком и количеством клиентов. на прошлой неделе решила просто заменить карту которая поцарапалась в сумке и иногда не считывалась. Ну вот зашла и заменила, не нужно было ждать и сидеть слушать маразм от таких же ожидающих на стульчиках или комуто дышать в затылок. сотрудницы доброжелательно пообщались, переспросили пару мелочей и карточку дали. Неудобно, что не было на парковке места, рискнула и приткнулась как попало ( Но добре что все заняло минимум времени

Рекомендації: Нейтрально
4
Середня: 4 (1 голос)
3
КомІнБанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   08.11.2023

Відкрили рахунок в даному банку. І почалося, за кожен рух своїх же коштів шалена комісія, за обслуговування картки, за конвертацію , за зняття готівки своїх же коштів. А тепер саме цікаве, прийняли рішення закрити даний рахунок. І вияснюється що маємо ще 4 рахунки сплатити не зрозуміло за що! 
Зверніть увагу, кожен платіж в декілька сотень гривень!!!

обходьте цей банк стороною!!!!

 

Плюси:——
Мінуси:Мені ця контора нагадує циган
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Кредобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Олександр   01.11.2023

Мав необережність співпрацювати з цим банком кілька років тому. Зараз маю головний біль із закриттям рахунків. Кілька днів листування. Щоб отримати виписку без операцій на рахунку вже кілька років, мені треба завести гроші на рахунок, щоб заплатити за виписку. Коли в мене взагалі немає операцій, пустий податковий звіт. Дуже дякую. Що у людей в голові? Для порівняння, в Моно закрив рахунок одним кліком.

Плюси:???
Мінуси:Процеси часів совка, дубовий онлайн-банкінг
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   27.09.2023

Кожного разу, коли як ФОП - клієнт банку намагаюся звернутися на гарячу лінію за помогою, завжди чую одну і ту саму відповідь "ми не знаємо, ми переключимо на фахівця" і далі ніхто не бере трубку. Ще жодного разу я не отримвала допомоги і завжди потрібно їхати у відділення. Думаю міняти банк.

Плюси:Жодних
Мінуси:Жодної допоги і обслуговування на дуже низькому рівні
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
21.10.2023   Відповідь представника компанії

Вітаємо. Шкодуємо, що ви зіткнулися з подібною ситуацією. Ви завжди можете звернутися за підтримкою до чату Допомога онлайн на офіційному сайті банку https://privatbank.ua/business або в Приват24. Наші фахівці радо допоможуть вирішити питання. 

Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   25.09.2023

Полный отстой.Сотрудники не могут ответить на элементарный вопрос.Нет нужного оборудования.

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
МетаБанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
гість   01.08.2023

Ну що ж минуло вже майже більше тижня після того як моно заблокував мої кошти в розмірі 400 тисяч і бачу що поки і не збирається чухатись на цей рахунок, тому детально вирішив описати ситуацію і розкинути це повідомлення де тільки зможу, щоб люди були готові зіштовхнутись із такою ситуацією на моєму досвіді!
Більше тижня тому робили поворотню допомогу з Товки де я власник на Фоп моєї дружини в моно. Транзакція потрапили на фінмоніторинг і банк запросив додаткові документи для підтвердження (декларація, договір, пояснення), раніше такі ситуації вже у нас траплялись і вирішуувались на протязі півгодини, за що ми були раді що не потрібно проходити жахи привату в такій ситуації і це був великий плюс моно враховуючи що для підприємців вони за всі ці роки нічого не створили, а саме ні кредитів для ФОП ні банківських гарантій, ні ецп, завжди проблеми з обналом через інші банки, бо банкомат дає по 2 тисячі за операцію і т.д.Отримавши документи підтвердження менеджери не можуть досі дати притомну відповідь у чому штопор, не намагаються залагодити конфліктну ситуацію, не зацікавлені в тому щоб їхні вкладники почували себе фінансово безпечнно…лише сухі відповіді ваша заявка на розгляді і маємо право проводити перевірку на підставі закону про фінансування тероризму і щось в цьому дусі (ну да моя жінка ще той терорист :)! ні про дати розгляду ні про статус і взагалі коли і як має вирішитись питання, інформації жодної не надають. Таким чином банк вловживає своїми повноваженнями і тупо морозить скільки хоче мої кошти не намагаючись якомога в максимальний термін допомогти в вирішенні цієї ситуації зважаючи, а те що грошші для мене не малі і курс у нас буває за пар днів летить к чорту. Додам те що в дружини карта платинум і її має обслуговувати персональний менеджер, щоб не пояснювати кожному знову і знову свою ситуацію, але кожного разу це доводиться робити тому що його не має і такого взагалі не існує, крім того що в них таке написано. Також хочу додатково передати привіт команді комунікації (відділ турботи), яка замість того щоб максимально комунікувати з людьми в такихх ситуаціях і бути однією командою в подоланнні цієї перешкоди, створила на сайті МІНФІН декілька ботів по типу (***три літери і інші, не забудьте і під цим постом відмітитис)які щоб ти не написав негативного про моно вони обовязково під кожним постом вильють своє л@йно, ніби це людина тупа і все не правильно робить, а банк взагалі чудовий і найкращий, це людина не розібралась і просто намовляє, переходячи на особистості з метою скерувати негатив на себе і тупо заср@ти звернення. Ну що ж, якщо така ваша тактика вирішення проблемних ситуацій і все інше вас взагалі все влаштовує, бажаю вам успіху і як завжди шкода коли спочатку не поганий продукт перетворюється на щось, від чого в людини зникає бажання доторкатись і хочеться помитись.

Плюси:0
Мінуси:для такого піде дуже багато часу
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Монобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Іван Васильович гол.бух. ТОВ ТЛТ "Берик"   21.07.2023

У м.Київі на відділенні по вул. Мечникова,2 працює Кожемяченко Дарина. Цей працівник своєю бездіяльністю повністю унеможливлює співпрацю з банком.

Вже місяць не можемо оформимти банківську гарантію

Мінуси:Нікому не раджу
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Укрсиббанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Оксана   13.07.2023

Ділюсь досвідом відкриття персонального сейфа ) спочатку укладається договір, це досить швидко, здалося що швидше ніж на відкриття депозиту. можна зробити довіреність на родича. Щодо ціни питання, то в рік набігає в районі 300 гривень. на мій термін оренди абонплата вийшла 8 гривень/добу. По самім умовам - є спеціальна кімнатка, де можна розібратися з речами, скринька невелика, але більше й не треба, бо якраз можна покласти пачку (велику) купюр, коштовності, може документи якісь на дно. Головне захист, камери, чемні співробітники сумнівів ніщо не викликає

Рекомендації: Нейтрально
5
Середня: 5 (1 голос)
КомІнБанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Олег Гавриленко   08.07.2023
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер. Оцінки з таких відгуків не зараховуються

давно є клієнтом комінбанку, с початком війни втримали бізнес, перенесли виробництво з Миколаєва на Львівщину і добре шо хоча б з банком без головняка. усе якісно налаштовано саме на потреби пп. деякі тарифи не найдешевіш, але переваг прямо більше

 

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
КомІнБанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   06.07.2023

ДВА тижні не можемо відкрити  рахунок для соцвиплат?? Робимо все по інструкції гарячої лінії і отримуємо якусь відписку-перепідпишіть щось незнаю що!!!! Підписала вже все що було-відповідь підпиши знову. Це знущання??? Із-за цього футболяння ми  неможемо отримати і видати людям допомогу на поховання!!! 

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   14.06.2023

Итак, начну с регистрации счета ФОП. Полдня. Сказали ждать смс. Смс не пришла. Позвонил — сказали заново проходить идентификацию. Начал проходить, у девочки Катерины пропал звук. Психанул. Пришла смс, но сказали, что она уже не нужна, включили удаленно. Сразу нельзя так было сделать? Дальше, сказали если заказать карточку по новой почте, придёт именная. Пришла — обманули. Но самое главное — на карточке, на одной стороне — номер, дата и cvv. Вы совсем там тронулись мозгами? Как я ей расплачиваться буду? В супермаркете камеры над каждой кассой. Любой охранник ставит запись видео на стоп, увеличивает, и заказывает по этим данным что хочет. Одно слово — кретины. Принимаю один перевод и закрываю счет. И больше дела не имею. И всем скажу, что это самый идиотский банк.

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Монобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   24.05.2023

Полный непрофессионализм- что в отделении, что на горячей линии. Все все разное говорят- решить проблему не могут

Мінуси:Не рекомендую для бизнеса категорически
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Таскомбанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   09.05.2023

Не рекомендую дане відділення для обслуговуванню юридичних осіб. Хамство , неповага та непрофесійність - це те, з чим я зіткнулася  , при зверненні  в відділення банку, як представник юридичної особи.  

Плюси:Жодного плюса, одні мінуси
Мінуси:Один великий мінус
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Креді Агріколь Банк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   21.04.2023

Некомпетентність менеджерів це стиль роботи банкку, а про слово "клієнтоорієнтованість" ніхто і не чув.

Інформують клієнів про зніни в останній момент, періодичне перешкоджання у купівлі валюти.

Не раджу банк для довгострокової співпраці, якщо цінуєте свій час і кошти.

 

Плюси:негативне відношення до клієнта окремих підрозділів перекреслює всі можливі позитивні моменти
Мінуси:робота валютного підрозділу відношення до клієнтів
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Укрсиббанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   30.01.2023

Дуже розчарований тим що припинив роботу мобільний додаток для бізнесу, і про це мене, як клієнта, ніхто не попередив. 

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Ксенія   25.01.2023

Не рекомендую дрібним ФОПам.

- Всі операції здійснюються ДУЖЕ повільно!
- Служба підтримки не володіє загальною інформацією (наприклад, про роботу сайту або умови мого тарифного плану)! У вашого персонального менеджера робочий день до 18. Заявки на платежі обробляються до 19. Відповідно, якщо виникне проблема з платежем, то після 18:00 ви про неї не дізнаєтесь в особистому кабінеті і ніхто не зможе вам пояснити чому в цей день ви не отримаєте кошти. Навіть, якщо це банальна проблема, якої можна було б уникнути. 
- Комісія за транзакції та послуги списується не одразу, а ДУЖЕ хаотично і через це виникає потім чимало заплутаних ситуацій...
- Комісії за транзакції на кожному кроці.

Працюю з банком буквально кілька місяців. І можливо банк сам по собі не поганий і має свої переваги (іще не побачили), проте ми звикли до іншої якості послуг та значно вищого рівня сервісу!   
 

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Укрсиббанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   17.10.2022

Паршивейший банк! Забрать свои же деньги - целая история! Не говоря о варварских процентах за воздух! КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

да, банк позиционирует себя как венгерский. Действительно в Венгрии есть такой банк, только в Венгрии не знают, что под их ТЗ работает банк в Украине. Странно, правда?

Плюси:ОТСУТСТВУЮТ
Мінуси:ВСЕ, ЧТО СВЯЗАНО С ЭТИМ БАНКОМ ТОЛЬКО СО ЗНАКОМ «МИНУС»
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Галина   23.08.2022

Як ФОП працюю з цим банком. Останні пів-року все що тут відбувається - це просто скотське відношення до своїх клієнтів

Можуть заблокувати без попередження карткові рахунки. Можуть затримувати кошти на транзитних рахунках. Наче мають право, але що вони роблять з коштами, які блокуються або затримуються, не важко здогадатись, в той час як клієннт несе репутаційні втрати перед своїми клієнтами, бо банк тримає в себе кошти. 

Відмовилась від послуг банку. 

Плюси:Хороший персонал і обслуговування на місцях
Мінуси:Останні пів-року роблять що хочуть абсолютно не рахуючись з клієнтами.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ПУМБ
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   18.08.2022

https://petition.president.gov.ua/petition/160140

Рекомендації: Нейтрально
1
Середня: 1 (1 голос)
Укрсиббанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   04.07.2022

Несколько лет назад я закрыла ФОП. В банке мне отказали закрыть счет ФОПа, сославшись, что это сделать технически невозможно. Напротяжении 2 лет я предприняла много попыток закрыть счет ФОП, но безуспешно. Я и мой официальній представитель неоднократно обращались в отделения банка на ул. Кутузова, ул. Декабристов и ул. Гришка, но безуспешно. 01 июля 2022, без моего ведома банк снял с карты е-Підтримка 3500 грн. (10 раз по 350 грн.), как выяснилось, за обслуживание счета ФОП за 2019-2021 года. ФОП закрылся в июне 2019 года, тогда же я начала обращаться в банк для закрітия счета. Банк решил потратить, выделенные мне государством деньги, на свои нужды. А попросту говоря украл с моего счета. В общем, я не удивлена, такой у них стиль работы-закрывать свои проблемы чужими деньгами. Если Вы хотите, чтобы Ваши деньги были под надежной защитой, то никогда не хратите их в этом банке. Банк - вор и мошенник.

Мінуси:Воры, мошенники. Воруют деньги со счетов.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   20.03.2022

Не зважаючи на війну Росії та України цей банк продовжує працювати на території Росії та є спонсором вбивства людей!!!

Мінуси:Не має совісті
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Креді Агріколь Банк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Гість   20.03.2022

Не зважаючи на війну Росії та України цей банк продовжує працювати на території Росії та є спонсором вбивства людей!!!

Мінуси:Не має совісті
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Креді Агріколь Банк
Тип послуги: Послуги для бізнесу
Кирилл Варакута   30.01.2022

Банк нарушает договор услуги предоставления интернет-эквайринга для бизнеса, без уведомления о наложении ограничений с аргументами и номерами нарушенных пунктов договора, просто взял и всё остановил под видом ошибки. Компания понесла убытки, а Банк отказывается решать возникшую проблему.

Была составлена жалоба в НБУ, посмотрим что будут отвечать.

И ещё напишу по некоторым услугам и продуктам банка.

1. Супер пупер хваленная карта IRON BANK - преимуществ особо не увидел, хоть я и часто путешествую, начисление милей очень странное, чуть ли только за покупки в продуктовых магазинах (15%) за каждую 1000, т.е. если купите на 1999 гривен - придет только 150 гривен/милей. Все мы знаем что чаще всего покупки до 1000. А если например Вы купите телефон за 30 000 гривен - тогда уже придет 4500 гривен. Но оплатить ими билет Вы не можете, только вернуть сумму после траты на эти билеты с этой же карты... В общем, для шопоголиков - пойдёт, но если Вы путешествуете с туроператором - не подходит( Траты только на авиабилеты. 

Консьерж сервис - не работает, сотрудники долго отвечают, чаще всего шаблонами, и много чего нормально они сделать не могут, так как большинство запросов не в их компетенции. Они я так понимаю гуглят - и могут прислать тебе ссылку, или номер телефона, или отправить шаблон, что не в их силах.

2. По рассрочке, лимиту на карту - я думаю и писать ничего не нужно, все уже прекрасно понимают что времена 100 000 прошли, да и не всем удавалось получить хорошую сумму, в основном это 2000-5000 гривен, и то, уже нужно много всего предоставить, пройти видеоконференцию и т.д.

3. Интернет-эквайринг для сайта - круто, можно провести интеграцию с Чекбоксом (ПРРО), процент комиссии 1,2 и без дополнительных трат. Но если у Вас проходят большие суммы - наверное лучше быть осторожным, и на всякий случай подстраховать себя другим банком. Функционал пока сыроват - но думаю доработают.

4. QR касса - не очень удобно. Только если у Вас нет большого потока клиентов - можно пробовать, и то, так, для теста, не более. То что они отправляют почтой ("меню холдер") - ну такое, качество подвальное, наклейки печатайте сами. Выплата даже на расчётный счёт открытый в их банке - на следующий день.

 

Пожалуй больше нечего сказать, но Банк категорично не понравился, цепляет только новинками которых ещё не у кого нет - но оно всё очень плохо работает, так же как и некомпетентные сотрудники службы поддержки.

Плюси:Много нового
Мінуси:Не компетентные сотрудники, отсутствие ответственности за предоставляемые услуги, наплевательское отношение к клиентам (видать 4 млн. уже много для них, не справляются)
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Монобанк
Тип послуги: Послуги для бізнесу

Сторінки