Відгуки клієнтів про банківські кредити готівкою

На сторінці представлені реальні відгуки клієнтів про банківські кредити готівкою в Україні. Ви можете поділитися своїм досвідом, обравши банк та написавши відгук про готівкові кредити, або вивчити досвід інших користувачів послуг банків України.

Гість   03.04.2024

Сами карты открывают без согласия, снимают деньги и требуют с человека

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Монобанк
Тип послуги: Кредити
Гість   02.04.2024

Ніколи в житті не брала кредити користувалась тільки власними коштами . Банк сам збільшив кредитний ліміт за що згодом я поплатилася. Одного ранку я прокидаюся заходжу в застосунок моно банк і бачу , що у ночі за дві хвилини зникли всі кошти (як власні так і кредитні ) шляхом здійснення декількох розрахунків , а деякі були відмінені то му , що не вистачало коштів. Мені не приходило жодних підтверджень на ці операції. Я написала до банку , банк мене направив в кібергполіцію  , заяву я написала . Вони надали мені витяг , який я направила в банк , що справа на досудовому розслідуванні . А після цього банк почав вимагати в мене оплати боргу , разом із відсотками , які вони нараховували , шляхом постійних дзвінків та листів. Залякуючи , що передадуть мене , як кредитного неплатника , чим я погіршу свою кредитну історію в подальшому. Під натиском я була змушена виплатити борг який я не брала з усіма нарахованими банком відсотками. Банк ще і заробив на моєму горю! Тому я не рекомендую цей банк . Він всю відповідальність перекладає на клієнта , ніяк не допомагає в вирішенні таких питань . Так ще і заробляє на горі людей!!! 

Плюси:Швидкі перекази
Мінуси:Не компетенція працівників. Заробляння на горі клієнтів. Не приходять повідомлення про списання кредитних коштів . Самі підвищують кредитні ліміти без дозволу клієнтів, за що в подальшому клієнт платить .
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Монобанк
Тип послуги: Кредити
Гість Оксана    30.03.2024

Галімий банк,заблокували картку сину не дивлячись на те що він військовий моб.не йдуть і не хотять на нормальні лояльні пропозиції,

Не Рекомендую звертатися в цей банк.

Мінуси:Поганий банк, Не рекомендую сюди звертатися
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Банк Кредит Дніпро
Тип послуги: Кредити
Анна   12.03.2024

Це не банк, а шахрайська спілка, вони при будь якій можливості дурять клієнтів на гроші, крадуть кошти з карток та тероризують по телефону ( сама нажаль постраждала), тому будьте обачні та звертайтесь в надійні банки бо це справжня шарашка.

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
Ідея Банк
Тип послуги: Кредити
Гість   11.02.2024

Самый ужасный банк с тупыми правилами. Сами кредиты навязывают. Потом закрывают карту и по непонятной причине не открывают лимит.

Плюси:0
Мінуси:1000000000000000
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
11.02.2024   Відповідь представника компанії

Вітаємо. Шкода, що ми не змогли задовольнити ваші очікування, але ми дуже вдячні за відгук. 

Тип послуги: Кредити
Ольга   23.01.2024
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер. Оцінки з таких відгуків не зараховуються

Банк хороший со всеми необходимыми функциями. Я брала небольшой кредит для покупки бытовой техники. Оформили все быстро , без лишних проблем и проволочек. Вся процедура заняла минимум времени. Кредит можно оплатить раньше срока, можно частями или одним платежом. Платить можно онлайн через систему Индустриал24 даже с мобильного приложения. Я довольна своим сотрудничеством с банком.

Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
Індустріалбанк
Тип послуги: Кредити
Гість   18.01.2024

Не вчасно оновлюється інформація в базі. Кредит був закритий, а працівник ще телефонував.

Рекомендації: Нейтрально
4
Середня: 4 (1 голос)
1
Сенс Банк
29.01.2024   Відповідь представника компанії

Вітаємо!
Співробітники могли телефонувати в випадку, якщо у вас була прострочена заборгованість, і після внесення вами коштів, сума ще не встигла розподілитись по рахунку.
Якщо ж ваш кредит закрито, і ви отримали смс про закриття, але дзвінки не припинились, напишіть нам на help@sensebank.com.ua вкажіть ПІБ та номер тел. ми обов'язково перевіримо чи все в порядку, та зафіксуємо запит, щоб вас не турбували☺
Ваша фея-помічниця, Оля♥
 

Тип послуги: Кредити
Гість   12.12.2023

Самая тупая процедура из всех виденных мной, операторы подключаются раз минут в 20. Все это происходит под видом у нас много заявок. С таким сервисом сомневаюсь. Могут 2е суток не отвечать

Мінуси:Сплошны График отделений Некомпетентные операторы
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Укрсиббанк
Тип послуги: Кредити
Гість   06.12.2023

Почитавши відгуки в принципі і не здивувався.Доля представила і для мене цей овноБанк.600 грн щомісячно плюс до кредиту,браво,ви найкращі.Десятому закладу не мати діло з цією конторою(((

Плюси:Кредит від пумб-це як впісятись,спочатку навіть тепло...
Мінуси:Один великий мінус
Рекомендації: Нейтрально
1
Середня: 1 (1 голос)
ПУМБ
Тип послуги: Кредити
Гість   04.12.2023

Имея кредитный лимит в этом банке можно быть уверенным только в одном- в тот самый момент , когда нужен будет кредит а- банк его обнулит.  Никогда не видел более непостоянного лимита. За сутки можно остаться без лимита. Хотя никаких покупок не делаешь в кредит в других банках, а тут 0. Наладьте свой алгоритм стыдно такое в 21 веке!!! А после отзывов про 30 процентов комиссии при разрыве отношений вообще не советую держать в банке собственные средства. Банк катится на дно, думаю не за горами банкротство. Всех своих знакомых предупредил о хитрости банка и попытке нажиться в тяжёлое время. Очень похоже на мародерство

Плюси:Есть отделения и в них терминалы
Мінуси:30 процентов комиссии со всех счетов клиента Комиссии почти за все, включая копилку Непостоянство кредитного лимита без видимых на то причин Менеджеры в отделениях надоедают звонками, других видов связи нет видимо ( и это в 2023 году) Непрофессиональные операторы кол-центра, на конкретный вопрос ответ не дают, а кидают ссылку на документ. В моно объясняют клиенту, в привате тоже, даже в пумб можно добиться ответа, но не у этих " банкиров"
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.01.2024   Відповідь представника компанії

Добрий день!
Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом.
Тільки у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, на підставі підтверджених скарг, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Виконуючи Умови та правила та не порушуючи Законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку.

Тип послуги: Кредити
Ольга   06.11.2023

 

Брали з чоловіком кредит готівкою 23 тис грн., всі платежі сплачували вчасно через касу(так як уже маємо гіркий досвід кредиту в іншому банку, коли сплачували в день, визначений в договорі і гроші вчасно не надходили на рахунок. Росла пеня, нам довелось її сплатити.) Ще до початку війни вирішили взяти кредит в Індустріалбанку, так як у мене там була картка для заробітньої плати. Попередній досвід навчив платити завчасно і проблем цього разу не виникло. Банк, як банк. Нічого поганого сказати про нього не можу (мабудь безпроблемним клієнтам добре у будь-якому банку). Елементарної грамотності і відповідальності достатньо для того щоб проблем не виникало з користуванням продуктами банку.

Плюси:- Професійні кадри - Гарні умови кредитування - Зручність розміщення відділень
Рекомендації: Рекомендую
4
Середня: 4 (1 голос)
Індустріалбанк
Тип послуги: Кредити
Анастасія   06.10.2023

2.10.1991 у меня взломали сам номер телефона (сеть Лайф), который являлся финансовым. и с его помощью взломали почту, Приват24 и МоноБанк. 

С карт ПриватБанка Мошенники сняли все кредитные деньги (55 тысяч), понабирали на моё имя кредитов в «ШвидкихГрошах» и других подобных сервисах на сумму 8500 грн, сняли всю копилку (14 000 грн), так еще и после того, как все кредитные деньги сняли без проблем оформили оплату частями в «УкрЗолоте» на 20 тыс.грн. 

И после всего этого я не просила даже вернуть мне деньги с моей «Копилки» или деньги, которые я вынуждена оплатить на «ШвидкихГрошах» и т. д. Я просто попросила заморозить начисления процентов на кредит и «Оплату частями» до момента окончания расследования (номер кримінального провадження: 12023162480001338)

На что мне отказали!!! Оказывается счета у них замораживаются при расследованиях, а кредиты, набранные мошенниками нет.
Не говоря уже о том, что ОТДЕЛ БЕЗОПАСНОСТИ НЕ РАБОТАЕТ АБСОЛЮТНО!

Я являюсь клиентом около 12 лет, такого количества транзакций за 1,5 часа у меня не было никогда, я никогда не брала кредиты на сомнительных сервисах, я не снимала наличку за последние лет 10, тем более кредитных, не говоря уже о том, что еще 1.10.2023 я рассчиталась в Таврии в Одессе, а уже 2.10.2023 все транзакции происходит в Житомире. 

Почему в МоноБанке заблокировалась карта автоматически, увидя нестандартную транзакцию и мошенники ничего не смогли сделать. А в Привате существует целый отдел безопасности, но он ничего не делает. 

На мои вполне логичные вопросы сначала в отделении руководитель меня тупо отфудболил с недовольным лицом на горячую линию, и при очередном вопросе с надменным видом сказала «вы можете тут говорить и спрашивать всё, что угодно, но я не психолог, чтоб это слушать». А на горячей линии (на которую я звонила раз 10 и общалась с представителями разных отделов) мне так и не ответили на вопросы:

1) чем занимается тогда отдел безопасности, если при таком количестве не состыковок не происходит никаких действий по защите карт?
2) как можно дать оплату частями, если уже даже все кредитные сняты? Да еще и в укрзолоте? Часто бывает, что человек снимает все кредитные подчистую, в потом еще и решает золотишко прикупить? И вообще как это произошло без моих документов?
3) почему при ведении криминального дела счета блокируются, а кредиты нет? 
4) в чем тогда суть их банка? Ведь суть банка в целом — защитить вклады клиентов, а они не только мои вклады не защитили, они даже собственные кредиты защитить не могут, так еще и на меня пытаются повесить их оплату. Я НЕ понимаю почему должна их оплачивать, имея 8 месячного ребенка на руках, о чем кстати Приват тоже знает, потому что карта для соц.выплат на ребенка тоже оформлена у них. Слава богу там не было денег, иначе мошенники с таким бездействием Привата и их бы сняли…

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
21.10.2023   Відповідь представника компанії

Вітаємо.
Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Безпека коштів клієнтів є нашим пріоритетом. 

В даному випадку, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Тип послуги: Кредити
Віта   05.10.2023

Була кращої думки, через рік після повністю погашення кредиту, узнаю в Бюро кредитних історій, що в мене борги

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Таскомбанк
Тип послуги: Кредити
Михайло   04.10.2023

Кредит вже закритий мін 1 рік часу.

ЯК МОЇ ДАНІ ДАНІ ПОПАЛИ ДО ІНШОЇ КОМПАНІЇ. ??????????????????

 

АФЕРИСТИ І ПОРУШУЮТЬ ЗАКОН ПРО БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ.

Відправляють листи на пошту звичайну, в "напівпрозорий конверт" - щоб було видно ПІБ, адресу проживання, номер будинку і квартири.

І це в воєнний стан.

 

Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип послуги: Кредити
Гість   03.10.2023

Було прострочено платіж по споживчому кредиту на 2 дні. При чому 50% від планового платежу внесено вчасно, а 50% доплачено на третій день.

Колектор хамло рідкісне, телефонує і залякує судами, арештами. Ображає, принижує та шантажує, розмовляє як з бидлом . Клієнтоорієнтованість це явно їх коник. Нема слів, одні емоції

Плюси:З плюсів сподіваюсь буде лиш один- жирний хрест на діяльності контори, з такими співробітниками
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ОТП Банк
Тип послуги: Кредити
Гість   02.10.2023

Самовільно змінили умови пільгового кредитування від держави для ФОП 5−7-9, збільшивши відсотки та збільшивши регулярний платіж щомісячний, повідомлень наперед ніяких не було, кредит сплачувався справно. І це в Херсоні)

Мінуси:- зміна умов без погодження - відсутнє інформування клієнта - нав,язування умов
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
21.10.2023   Відповідь представника компанії

Вітаємо. Згідно пункту 2.3 Додаткової угоди до кредитного договору:
Позичальник за умови належного виконання положень Порядку та умов Договору за користування кредитом сплачує Банку компенсаційні відсотки, в розмірі 0% річних на період строку дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, або обмежувальних заходів, пов’язаних з її поширенням, та протягом 90 днів з дня його (їх) відміни, а після їх скасування — 3% річних.

Тип послуги: Кредити
Марина    23.09.2023

Хочу написать про самый ужасный банк в Украине- Сенс  Банк(Альфа Банк).

Зная о том ,что будет внесён последний платёж по карте,заблокировали её чтобы не было возможности оплатить с карты на карту,а только по реквизитам.Таким способом деньги сразу не приходят на карту несколько суток,а в итоге идёт начисление по последней оплате.

Никому не советую брать даже маленькую сумму в кредит,тем более открывать кредитные карты.

Плюси:Нет
Мінуси:Много
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип послуги: Кредити
Гість   15.09.2023

Моїм обуренням немає меж... в квітні закрила борги по двом кредитним карткам і досі не отримала довідки про закриття боргу. На хвилинку, вже 15 вересня! Телефонувала на гарячу лінію безліч разів, обіцяють, обіцяють. Дуже не приємно!

Плюси:немає!
Мінуси:дуже незадоволена роботою працівників банку
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип послуги: Кредити
Гість   06.09.2023

Отже банк пропонує кредит готівкою під 1,5% (коли у всіх інших майже 3%) але насправді його вам ніхто не дасть. Просто для того щоб конкурентів задавити. ВИ ЯКЩО НЕ ДАЄТЕ КРЕДИТІВ ТО НЕ МОРОЧІТЬ ЛЮДЯМ ГОЛОВИ СВОЇМИ ВІДСОТКАМИ!
Прийшлося звернутися до банку щоб терміново отримати 100 000 грн, але банк не дає каже у вас немає ліміту (і це після 10 років обслуговування у цьому банку і отримування офіційної зарплати, яка дозволяє швидко заакрити кредит). Як так то вони телефонують і пропоонують кредитну картку а як дати під 1,5 % то все немає ліміту! РОЗВОДЧИКИ!!! 

Плюси:вже немає
Мінуси:немає слів
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ПриватБанк
Тип послуги: Кредити
Гість   24.08.2023

Ужас!!начали платити прострочений кредит бо хочемо розрахуватись,так начали дзвонити і вимагать з банку в10 раз більше,ще і погрожувати!Боже боже це як!!??Хочемо швидше віддать гроші,збираємо що е по копійкам,а бачу що на петлю з милом буде,таке приниженя як оце пережити!?Вже платиш і все одно   все  не так!!!!

Плюси:Нема плюсів взагалі,,
Мінуси:Не дай Боже якийсь форс-мажор у вашому житті з вас зроблять сміття без прав не то що на голос,а і взагалі на Життя.
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
ПУМБ
Тип послуги: Кредити
Сергій   20.08.2023
Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер. Оцінки з таких відгуків не зараховуються

Я перший раз спробував функцію оплати частинами для покупки абонементу спортлайф. Постійно відкладав, бо сума немала, а ту побачив пропозицію про оплату частинами під 0,001% і подумав чому ні. Так ось розбив на 6 платежів, сплатив і це справді дуже зручно. Оформлення онлайн, у застосунку все зрозуміло та зручно.

Плюси:Оплата частинами абонементу в спортлайф
Рекомендації: Рекомендую
5
Середня: 5 (1 голос)
1
Спортбанк
Тип послуги: Кредити
Анастасия Почерняева   14.08.2023

Це жах!!! Такого хамського відношення ще не бачила!!! Ви що набираєте співробітників в колл центр з колекторів??? Некомпетентність, хамство, брехня, дзвінки контактам, які не вказувала.

Лишився невеликий кредит, який закрию і закрию всі карти в цьому банку, більше ніколи не буду звертатися і всіх своїх знайомих обовʼязково попереджу, щоб ні в якому разі не звʼязувалися з цією «конторою».

Саме так може називатися установа, де є такий найгірший сервіс, бо про клієтоорієнтованність там і не чули.

Плюси:Жодного
Мінуси:Одні мінуси
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Ідея Банк
Тип послуги: Кредити
Павло   22.07.2023
Плюси:Их нет
Мінуси:Один сплошной
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
ПриватБанк
Тип послуги: Кредити
Елена Гість   14.07.2023

Самый ужасный банк.Больше месяца хочу закрыть кредит но не могу .У меня такое впечатление что в банке работают со всем не адекватные люди верней люди которые не могут предоставить достоверную информацию лгут клиентов считают измените за идиотов говорят одно сис приходит вообще не понятно какие достоверной информации не кто не может сказать 

 

Плюси:Самый плохой банк в Украине
Мінуси:Не одного плюса все очень очень плохо самый худший бак в Украине
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
Таскомбанк
Тип послуги: Кредити
Гість   11.07.2023

Нерекомендую цей банк,багато проблем з цим банком,крім вибачення і фіксацією скарги більше нічим допомогти неможуть,надурюють людей,багато без згоди підключають,надають автоматичні кредити,дають кредити про,які одні кажуть що перші 2 місяця без комісій,а на самом ділі дають  під 50 відсотків.Так само надають іншим банкам всю інформацію про своїх клієнтів

 

Мінуси:Нерекомендую,надіюсь закриють цей банк
Рекомендації: Не рекомендую
1
Середня: 1 (1 голос)
1
А-Банк
14.07.2023   Відповідь представника компанії

Доброго дня!
Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип послуги: Кредити

Сторінки