Отзывы клиентов о кредитных картах

На странице представлены реальные отзывы клиентов про банковские кредиты наличными в Украине. Вы можете поделиться своим опытом, выбрав банк и написав отзыв о кредитных предложениях, либо изучить опыт других пользователей услуг банков Украины.

Гість   11.02.2024

Самый ужасный банк с тупыми правилами. Сами кредиты навязывают. Потом закрывают карту и по непонятной причине не открывают лимит.

Плюсы:0
Минусы:1000000000000000
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
11.02.2024   Ответ представителя компании

Вітаємо. Шкода, що ми не змогли задовольнити ваші очікування, але ми дуже вдячні за відгук. 

Тип услуги: Кредиты
Ольга   23.01.2024
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер. Оценки по таким отзывов не засчитываются

Банк хороший со всеми необходимыми функциями. Я брала небольшой кредит для покупки бытовой техники. Оформили все быстро , без лишних проблем и проволочек. Вся процедура заняла минимум времени. Кредит можно оплатить раньше срока, можно частями или одним платежом. Платить можно онлайн через систему Индустриал24 даже с мобильного приложения. Я довольна своим сотрудничеством с банком.

Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Индустриалбанк
Тип услуги: Кредиты
Гість   18.01.2024

Не вчасно оновлюється інформація в базі. Кредит був закритий, а працівник ще телефонував.

Рекомендации: Нейтрально
4
Средняя: 4 (1 голос)
1
Сенс Банк
29.01.2024   Ответ представителя компании

Вітаємо!
Співробітники могли телефонувати в випадку, якщо у вас була прострочена заборгованість, і після внесення вами коштів, сума ще не встигла розподілитись по рахунку.
Якщо ж ваш кредит закрито, і ви отримали смс про закриття, але дзвінки не припинились, напишіть нам на help@sensebank.com.ua вкажіть ПІБ та номер тел. ми обов'язково перевіримо чи все в порядку, та зафіксуємо запит, щоб вас не турбували☺
Ваша фея-помічниця, Оля♥
 

Тип услуги: Кредиты
Гість   12.12.2023

Самая тупая процедура из всех виденных мной, операторы подключаются раз минут в 20. Все это происходит под видом у нас много заявок. С таким сервисом сомневаюсь. Могут 2е суток не отвечать

Минусы:Сплошны График отделений Некомпетентные операторы
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Укрсиббанк
Тип услуги: Кредиты
Гість   06.12.2023

Почитавши відгуки в принципі і не здивувався.Доля представила і для мене цей овноБанк.600 грн щомісячно плюс до кредиту,браво,ви найкращі.Десятому закладу не мати діло з цією конторою(((

Плюсы:Кредит від пумб-це як впісятись,спочатку навіть тепло...
Минусы:Один великий мінус
Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
ПУМБ
Тип услуги: Кредиты
Гість   04.12.2023

Имея кредитный лимит в этом банке можно быть уверенным только в одном- в тот самый момент , когда нужен будет кредит а- банк его обнулит.  Никогда не видел более непостоянного лимита. За сутки можно остаться без лимита. Хотя никаких покупок не делаешь в кредит в других банках, а тут 0. Наладьте свой алгоритм стыдно такое в 21 веке!!! А после отзывов про 30 процентов комиссии при разрыве отношений вообще не советую держать в банке собственные средства. Банк катится на дно, думаю не за горами банкротство. Всех своих знакомых предупредил о хитрости банка и попытке нажиться в тяжёлое время. Очень похоже на мародерство

Плюсы:Есть отделения и в них терминалы
Минусы:30 процентов комиссии со всех счетов клиента Комиссии почти за все, включая копилку Непостоянство кредитного лимита без видимых на то причин Менеджеры в отделениях надоедают звонками, других видов связи нет видимо ( и это в 2023 году) Непрофессиональные операторы кол-центра, на конкретный вопрос ответ не дают, а кидают ссылку на документ. В моно объясняют клиенту, в привате тоже, даже в пумб можно добиться ответа, но не у этих " банкиров"
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.01.2024   Ответ представителя компании

Добрий день!
Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом.
Тільки у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, на підставі підтверджених скарг, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Виконуючи Умови та правила та не порушуючи Законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку.

Тип услуги: Кредиты
Ольга   06.11.2023

 

Брали з чоловіком кредит готівкою 23 тис грн., всі платежі сплачували вчасно через касу(так як уже маємо гіркий досвід кредиту в іншому банку, коли сплачували в день, визначений в договорі і гроші вчасно не надходили на рахунок. Росла пеня, нам довелось її сплатити.) Ще до початку війни вирішили взяти кредит в Індустріалбанку, так як у мене там була картка для заробітньої плати. Попередній досвід навчив платити завчасно і проблем цього разу не виникло. Банк, як банк. Нічого поганого сказати про нього не можу (мабудь безпроблемним клієнтам добре у будь-якому банку). Елементарної грамотності і відповідальності достатньо для того щоб проблем не виникало з користуванням продуктами банку.

Плюсы:- Професійні кадри - Гарні умови кредитування - Зручність розміщення відділень
Рекомендации: Рекомендую
4
Средняя: 4 (1 голос)
Индустриалбанк
Тип услуги: Кредиты
Анастасія   06.10.2023

2.10.1991 у меня взломали сам номер телефона (сеть Лайф), который являлся финансовым. и с его помощью взломали почту, Приват24 и МоноБанк. 

С карт ПриватБанка Мошенники сняли все кредитные деньги (55 тысяч), понабирали на моё имя кредитов в «ШвидкихГрошах» и других подобных сервисах на сумму 8500 грн, сняли всю копилку (14 000 грн), так еще и после того, как все кредитные деньги сняли без проблем оформили оплату частями в «УкрЗолоте» на 20 тыс.грн. 

И после всего этого я не просила даже вернуть мне деньги с моей «Копилки» или деньги, которые я вынуждена оплатить на «ШвидкихГрошах» и т. д. Я просто попросила заморозить начисления процентов на кредит и «Оплату частями» до момента окончания расследования (номер кримінального провадження: 12023162480001338)

На что мне отказали!!! Оказывается счета у них замораживаются при расследованиях, а кредиты, набранные мошенниками нет.
Не говоря уже о том, что ОТДЕЛ БЕЗОПАСНОСТИ НЕ РАБОТАЕТ АБСОЛЮТНО!

Я являюсь клиентом около 12 лет, такого количества транзакций за 1,5 часа у меня не было никогда, я никогда не брала кредиты на сомнительных сервисах, я не снимала наличку за последние лет 10, тем более кредитных, не говоря уже о том, что еще 1.10.2023 я рассчиталась в Таврии в Одессе, а уже 2.10.2023 все транзакции происходит в Житомире. 

Почему в МоноБанке заблокировалась карта автоматически, увидя нестандартную транзакцию и мошенники ничего не смогли сделать. А в Привате существует целый отдел безопасности, но он ничего не делает. 

На мои вполне логичные вопросы сначала в отделении руководитель меня тупо отфудболил с недовольным лицом на горячую линию, и при очередном вопросе с надменным видом сказала «вы можете тут говорить и спрашивать всё, что угодно, но я не психолог, чтоб это слушать». А на горячей линии (на которую я звонила раз 10 и общалась с представителями разных отделов) мне так и не ответили на вопросы:

1) чем занимается тогда отдел безопасности, если при таком количестве не состыковок не происходит никаких действий по защите карт?
2) как можно дать оплату частями, если уже даже все кредитные сняты? Да еще и в укрзолоте? Часто бывает, что человек снимает все кредитные подчистую, в потом еще и решает золотишко прикупить? И вообще как это произошло без моих документов?
3) почему при ведении криминального дела счета блокируются, а кредиты нет? 
4) в чем тогда суть их банка? Ведь суть банка в целом — защитить вклады клиентов, а они не только мои вклады не защитили, они даже собственные кредиты защитить не могут, так еще и на меня пытаются повесить их оплату. Я НЕ понимаю почему должна их оплачивать, имея 8 месячного ребенка на руках, о чем кстати Приват тоже знает, потому что карта для соц.выплат на ребенка тоже оформлена у них. Слава богу там не было денег, иначе мошенники с таким бездействием Привата и их бы сняли…

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
21.10.2023   Ответ представителя компании

Вітаємо.
Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Безпека коштів клієнтів є нашим пріоритетом. 

В даному випадку, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Тип услуги: Кредиты
Віта   05.10.2023

Була кращої думки, через рік після повністю погашення кредиту, узнаю в Бюро кредитних історій, що в мене борги

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Таскомбанк
Тип услуги: Кредиты
Михайло   04.10.2023

Кредит вже закритий мін 1 рік часу.

ЯК МОЇ ДАНІ ДАНІ ПОПАЛИ ДО ІНШОЇ КОМПАНІЇ. ??????????????????

 

АФЕРИСТИ І ПОРУШУЮТЬ ЗАКОН ПРО БАНКІВСЬКУ ТАЄМНИЦЮ.

Відправляють листи на пошту звичайну, в "напівпрозорий конверт" - щоб було видно ПІБ, адресу проживання, номер будинку і квартири.

І це в воєнний стан.

 

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип услуги: Кредиты
Гість   03.10.2023

Було прострочено платіж по споживчому кредиту на 2 дні. При чому 50% від планового платежу внесено вчасно, а 50% доплачено на третій день.

Колектор хамло рідкісне, телефонує і залякує судами, арештами. Ображає, принижує та шантажує, розмовляє як з бидлом . Клієнтоорієнтованість це явно їх коник. Нема слів, одні емоції

Плюсы:З плюсів сподіваюсь буде лиш один- жирний хрест на діяльності контори, з такими співробітниками
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
ОТП Банк
Тип услуги: Кредиты
Гість   02.10.2023

Самовільно змінили умови пільгового кредитування від держави для ФОП 5−7-9, збільшивши відсотки та збільшивши регулярний платіж щомісячний, повідомлень наперед ніяких не було, кредит сплачувався справно. І це в Херсоні)

Минусы:- зміна умов без погодження - відсутнє інформування клієнта - нав,язування умов
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
ПриватБанк
21.10.2023   Ответ представителя компании

Вітаємо. Згідно пункту 2.3 Додаткової угоди до кредитного договору:
Позичальник за умови належного виконання положень Порядку та умов Договору за користування кредитом сплачує Банку компенсаційні відсотки, в розмірі 0% річних на період строку дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, або обмежувальних заходів, пов’язаних з її поширенням, та протягом 90 днів з дня його (їх) відміни, а після їх скасування — 3% річних.

Тип услуги: Кредиты
Марина    23.09.2023

Хочу написать про самый ужасный банк в Украине- Сенс  Банк(Альфа Банк).

Зная о том ,что будет внесён последний платёж по карте,заблокировали её чтобы не было возможности оплатить с карты на карту,а только по реквизитам.Таким способом деньги сразу не приходят на карту несколько суток,а в итоге идёт начисление по последней оплате.

Никому не советую брать даже маленькую сумму в кредит,тем более открывать кредитные карты.

Плюсы:Нет
Минусы:Много
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип услуги: Кредиты
Гість   15.09.2023

Моїм обуренням немає меж... в квітні закрила борги по двом кредитним карткам і досі не отримала довідки про закриття боргу. На хвилинку, вже 15 вересня! Телефонувала на гарячу лінію безліч разів, обіцяють, обіцяють. Дуже не приємно!

Плюсы:немає!
Минусы:дуже незадоволена роботою працівників банку
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип услуги: Кредиты
Гість   06.09.2023

Отже банк пропонує кредит готівкою під 1,5% (коли у всіх інших майже 3%) але насправді його вам ніхто не дасть. Просто для того щоб конкурентів задавити. ВИ ЯКЩО НЕ ДАЄТЕ КРЕДИТІВ ТО НЕ МОРОЧІТЬ ЛЮДЯМ ГОЛОВИ СВОЇМИ ВІДСОТКАМИ!
Прийшлося звернутися до банку щоб терміново отримати 100 000 грн, але банк не дає каже у вас немає ліміту (і це після 10 років обслуговування у цьому банку і отримування офіційної зарплати, яка дозволяє швидко заакрити кредит). Як так то вони телефонують і пропоонують кредитну картку а як дати під 1,5 % то все немає ліміту! РОЗВОДЧИКИ!!! 

Плюсы:вже немає
Минусы:немає слів
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
ПриватБанк
Тип услуги: Кредиты
Гість   24.08.2023

Ужас!!начали платити прострочений кредит бо хочемо розрахуватись,так начали дзвонити і вимагать з банку в10 раз більше,ще і погрожувати!Боже боже це як!!??Хочемо швидше віддать гроші,збираємо що е по копійкам,а бачу що на петлю з милом буде,таке приниженя як оце пережити!?Вже платиш і все одно   все  не так!!!!

Плюсы:Нема плюсів взагалі,,
Минусы:Не дай Боже якийсь форс-мажор у вашому житті з вас зроблять сміття без прав не то що на голос,а і взагалі на Життя.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
ПУМБ
Тип услуги: Кредиты
Сергій   20.08.2023
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер. Оценки по таким отзывов не засчитываются

Я перший раз спробував функцію оплати частинами для покупки абонементу спортлайф. Постійно відкладав, бо сума немала, а ту побачив пропозицію про оплату частинами під 0,001% і подумав чому ні. Так ось розбив на 6 платежів, сплатив і це справді дуже зручно. Оформлення онлайн, у застосунку все зрозуміло та зручно.

Плюсы:Оплата частинами абонементу в спортлайф
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
1
Спортбанк
Тип услуги: Кредиты
Анастасия Почерняева   14.08.2023

Це жах!!! Такого хамського відношення ще не бачила!!! Ви що набираєте співробітників в колл центр з колекторів??? Некомпетентність, хамство, брехня, дзвінки контактам, які не вказувала.

Лишився невеликий кредит, який закрию і закрию всі карти в цьому банку, більше ніколи не буду звертатися і всіх своїх знайомих обовʼязково попереджу, щоб ні в якому разі не звʼязувалися з цією «конторою».

Саме так може називатися установа, де є такий найгірший сервіс, бо про клієтоорієнтованність там і не чули.

Плюсы:Жодного
Минусы:Одні мінуси
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Идея Банк
Тип услуги: Кредиты
Павло   22.07.2023
Плюсы:Их нет
Минусы:Один сплошной
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
ПриватБанк
Тип услуги: Кредиты
Елена Гість   14.07.2023

Самый ужасный банк.Больше месяца хочу закрыть кредит но не могу .У меня такое впечатление что в банке работают со всем не адекватные люди верней люди которые не могут предоставить достоверную информацию лгут клиентов считают измените за идиотов говорят одно сис приходит вообще не понятно какие достоверной информации не кто не может сказать 

 

Плюсы:Самый плохой банк в Украине
Минусы:Не одного плюса все очень очень плохо самый худший бак в Украине
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Таскомбанк
Тип услуги: Кредиты
Гість   11.07.2023

Нерекомендую цей банк,багато проблем з цим банком,крім вибачення і фіксацією скарги більше нічим допомогти неможуть,надурюють людей,багато без згоди підключають,надають автоматичні кредити,дають кредити про,які одні кажуть що перші 2 місяця без комісій,а на самом ділі дають  під 50 відсотків.Так само надають іншим банкам всю інформацію про своїх клієнтів

 

Минусы:Нерекомендую,надіюсь закриють цей банк
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
14.07.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня!
Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип услуги: Кредиты
Гість   10.07.2023

Телефоную тиждень , щоб дізнатись суму для повного погашення кредиту, АЛЕ!!! НІХТО НЕ ЗНАЄ ТО ЯКА СУМА!!! Складається враження, що банку вигідно тероризувати клієнтів.

Пояснюють десять разів одне і теж саме, що сплатіть заборгованість по відсотках, а тоді вам може нададуть цю таємну інформацію((( 

Пояснюю, що повернулась на один день, щоб закрити питання і коли буду наступного разу не відомо, то ніби глухонімі працівники  знову, як папуга повторює одне і теж саме.

Ше й хамлять з криком

Кошмарний банк і такий же сервіс!!!

Плюсы:Жодного
Минусы:Одні мінуси
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Банк Кредит Днепр
Тип услуги: Кредиты
Гість   09.07.2023

Я не є клієнт банку,проте приходять незрозумілі смс,з текстом -зняття грошей за користуванням карти.Напряму немає  контакту для зворотнього зв'язку.

Плюсы:Не бачу
Минусы: Міфічний кредит
Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
Сенс Банк
Тип услуги: Кредиты
Гість   01.07.2023

Списали кредитний ліміт з карти за 4 останніми цифрами. Зайшли в мій додаток. Якщо тут не бере участі банк в цих схемах то того не може бути.

Банк на Морозе нараховує %

і хлопцям плюс і банк в порядку .

Минусы:Це не банк
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Ощадбанк
Тип услуги: Кредиты
Гість   28.06.2023
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер. Оценки по таким отзывов не засчитываются

Воруют деньги со счетов и отвечать не собирается. Блокируют приложение с личными средствами и горячую линию.  Не связывайтесь с этими мошенниками 

Минусы:Горячая линия хамское отношение к клиентам,полный игнор вопросов, бросают трубку и блокируют.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
Таскомбанк
Тип услуги: Кредиты

Страницы