Отзывы клиентов про А-Банк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "А-Банк"

Банк A-Bank - отзывы клиентов 2024

Євгеній   25.05.2024

Чудово ви зменшили мені кредитний ліміт без жодних попереджень, на який я розраховував сьогодні вранці, я супер вихована людина, але ваша організація суперпідарська з такими вчинками, дякую, що я більше не буду вашим клієнтом, це просто відгук, який розлетиться всюди, де можна, гарного вам дня :)

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
25.05.2024   Ответ представителя компании

Добрий день! Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом. Відповідно до Умов та правил, 1.3. Клієнт погоджується з тим, що Кредитний ліміт встановлюється за рішенням Банку, і Клієнт дає право Банку в будь-який момент змінити (зменшити, збільшити або анулювати) Кредитний ліміт: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-300/?lang=uk. Нам шкода, що через це Ви відчули незручності та сподіваємось, що надалі у Вас буде бажаний ліміт.

Тип услуги: Кредитные карты
Сергей   27.04.2024

Заблокировали счёт. На одной карте были личные средства, на другой - кредитные. Пришло время погашать кредит. Так мне не дают возможность погасить кредит вовремя, что бы не платить процентов. Тянут время, что бы побольше списать с дебетовой карты. Какой-то абсурд. Банк не даёт погасить кредит. НЕ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С ЭТИМ "БАНКОМ". Обращаюсь с сотрудникам банка, у которых задача отвечать на отзывы. Ваши лицемерные ответы как вам жаль, меня не интересуют.

Плюсы:Нет
Минусы:Организаця по присваиванию денег клиентов.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
16.05.2024   Ответ представителя компании

Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Стосовно блокування, хочемо зазначити, що безпідставне блокування неможливе. Ми бажаємо розібратись у Вашому питанні. Напишіть нам, будь ласка, на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "banki.ua".

Тип услуги: Обслуживание
Lilia   19.04.2024

Перекинула власній матері кошти які я отримала з депозиту 95 тис грн. Необґрунтовано заблокували кошти і картку матері. Подала документи що кошти були зараховані власною дочкою і з депозиту, нуль реакції, просто висять гроші не зрозуміло до якого часу. Як тепер платити мамі за комуналку чи просто купляти їжу не зрозуміло і банк не реагує ні на що! 

Плюсы:Не бачу жодного
Минусы:Некомпетентні працівники, стандартні відповіді, не бажання займатися вашою проблемою
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
19.04.2024   Ответ представителя компании

Добрий день! Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Ми обов'язково перевіримо детально всю ситуацію Клієнта та будемо раді допомогти. Очікуємо від Вас відповідь в листі на нашій пошті help@a-bank.com.ua.

Тип услуги: Обслуживание
Гість   22.03.2024

Заблокували рахунок за продаж власної техніки на олх на 89 тис грн!!!

Плюсы:немає!
Минусы:блок моїх грошей
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Дебетовые карты
Стас   03.01.2024

Мою карту приєднали до телефону і стягнули всі кредитні кошти. Ніяких данних карти я не надавав, ніяких сповіщень про приєднання карти мені не надходило, навіт в додатку не було сповіщення. При великій кількості одинакових трансакцій вони не заблокували кошти, сказали, що це недогледіли співробітники.

Банк сказав, що вони нічим допомогти не можуть, все звалюють на поліцію(.

Не раджу А-Банк нікому, в їх службі безпеки не компетентні співробітники. І на мою думку кошти могли вкрасти співробітники банку, тому і так ставляться до цього.

Також декілька подібних ситуацій сталось і в моїх знайомих, лише на меншу суму .

Минусы:Постійне шахрайство
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.01.2024   Ответ представителя компании

Добрий день! 

Нам щиро прикро, що Ви потрапили в дану ситуацію. Ми перевірили інформацію щодо описаної ситуації та надали відповідь. Рекомендуємо Вам звернутися для вирішення питання до Кіберполіцї. Зі свого боку
Банк гарантує, що ним буде докладено максимальних зусиль у співпраці з правоохоронними
органами для вирішення інциденту правопорушення.

Тип услуги: Кредитные карты
Гість   04.12.2023

Имея кредитный лимит в этом банке можно быть уверенным только в одном- в тот самый момент , когда нужен будет кредит а- банк его обнулит.  Никогда не видел более непостоянного лимита. За сутки можно остаться без лимита. Хотя никаких покупок не делаешь в кредит в других банках, а тут 0. Наладьте свой алгоритм стыдно такое в 21 веке!!! А после отзывов про 30 процентов комиссии при разрыве отношений вообще не советую держать в банке собственные средства. Банк катится на дно, думаю не за горами банкротство. Всех своих знакомых предупредил о хитрости банка и попытке нажиться в тяжёлое время. Очень похоже на мародерство

Плюсы:Есть отделения и в них терминалы
Минусы:30 процентов комиссии со всех счетов клиента Комиссии почти за все, включая копилку Непостоянство кредитного лимита без видимых на то причин Менеджеры в отделениях надоедают звонками, других видов связи нет видимо ( и это в 2023 году) Непрофессиональные операторы кол-центра, на конкретный вопрос ответ не дают, а кидают ссылку на документ. В моно объясняют клиенту, в привате тоже, даже в пумб можно добиться ответа, но не у этих " банкиров"
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.01.2024   Ответ представителя компании

Добрий день!
Рішення щодо ліміту кредитування по кожній програмі Банку приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Ліміт кредитування постійно переглядається та може бути збільшений або зменшений з часом.
Тільки у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, на підставі підтверджених скарг, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Виконуючи Умови та правила та не порушуючи Законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку.

Тип услуги: Кредиты
Гість   06.11.2023

Поражаюсь наглости и самоуверенности этого банка, на сайте банка есть раздел документы и правила, но в документах , что там есть - разные варианты п.3.3.20. Работники банка высылают другой документ, где этот пункт с комиссией в 30 процентов. Получается в банке 2 разных версии одного документа???!!! Администратор в соцсетях вообще ничего не смыслит в банковской сфере , работники в отделениях не лучше. А из неприятного на сайте эти условия и правила без печати и подписей. Т.е.грубо говоря бумажка на 400 страниц

Плюсы:Пополнение в терминалах
Минусы:Тотальное несоблюдение правил документооборота
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
07.11.2023   Ответ представителя компании

Нам щиро шкода, що у Вас склалась дана думка про Абанк. На нашому офіційному сайті a-bank.com.ua, в розділі "Умови та правила" зазначено всю інформацію стосовно умов обслуговування клієнтів Абанк. Умови та правила поділені на розділи та пункти, відповідно у різних розділах пункти можуть нумеруватись однаково. 
 

Тип услуги: Обслуживание
Гість   04.11.2023

А -банк единственный банк в стране, который забрал у государства функции полиции и судьи. П.3.3.20 не содержит ни одного критерия признания  операции мошеннической или запрещённой. Также нету описания самой процедуры использования данного пункта. Ко всему банк ужесточил в данном пункте требования НБУ, что уже является нарушением. Т.е. банк по своему усмотрению может трактовать операции клиентов. Также работники банка систематически получают личную информацию о не клиентах банка и начинают звонить, предлагать услуги. Откуда в банке данные не клиентов банка???? Представители банка также скрывают, куда тратят полученные 30 процентов от использования данного пункта. В связи с этим возникает ряд вопросов - банк точно украинский?? Банк вообще знает , что в стране введено военное положение??? Законы Украины и требования НБУ для банка что-то значат??? Пока не будет проведена гармонизация документов с требованиями законов и нормативными документами НБУ пользоваться банком не рекомендую

Плюсы:Это не про а-банк
Минусы:Не соответствие требованиям законов и требований НБУ нормативных документов банка Получение данных третьих лиц, без их согласия Отсутствие отчётности по п.3.3.20 Полное отсутствие у представителя банка понимания пожеланий клиентов Необоснованные блокировки счетов Нежелание руководства банка решать данные проблемы и возможно покрывательство группы лиц, которая данные проблемы не хочет решать или допускает преступное бездействие
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
07.11.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в А-Банку, Клієнт надає згоду на те, що ознайомлений та погоджується з Умовами та правилами Банку.
У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта.
Кожне звернення та скарга проходять ретельну перевірку, тому Ви можете бути впевнені, що безпідставно у Вас не виникне блокування через причину надходження скарг на Вас. В разі надходження скарги, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.
За підсумком розгляду скарги, Банк може запропонувати Клієнту повернути кошти заявнику і також має право прийняти рішення про припинення ділових відносин з Клієнтом, згідно з Умовами та Правилами Банку, де у пункті 3.3.20. зазначено, що у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. 
Акцентуємо Вашу увагу, що виконуючи Умови та правила та не порушуючи чинне законодавство, Ви можете бути впевнені, що у Вас не виникне блокування з подальшим закриттям рахунку з ініціативи Банку та подальшим стягненням комісії. 

Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   05.10.2023

Комиссии в банке за все , пользоваться  таким сервисом не хочется. Отвратно, что банк видя такое количество отзывов о тарифов ничего не меняет в лучшую сторону. Также очень не способствует доверию клиентов 30 процентная комиссия в п.3.3.20. Доверять деньги такому жадному банку откровенно страшно. 

Плюсы:Пополнение через терминал
Минусы:Всюду и везде
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
07.11.2023   Ответ представителя компании

Згідно з Умовами та правилами, пункт 3.3.20 застосовується у разі надходження скарги на рахунок клієнта, тобто у разі повернення коштів за скаргою та припинення ділових відносин з ініціативи Банку, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі. Якщо Клієнт використовує картку згідно Умов та правил та не порушуючи законодавство, даний пункт застосовано не буде.

Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   04.10.2023

Пересилаючи кошти ...бере мега комісію...

Рекомендации: Нейтрально
2
Средняя: 2 (1 голос)
1
А-Банк
07.11.2023   Ответ представителя компании

Комісія в Абанк є фіксованою та одною з найвигідніших на банківському ринку, при переказі коштів у застосунку Abank24, за рахунок особистих коштів комісія - відсутня, кредитних - 4% від суми переказу. 

Тип услуги: Расчетно-кассовое обслуживание
Гість   02.10.2023

Заблокували картку,бо переліміт 252 грн за місяць. Неділю їб@ли мозок щоб надати довідки про надходження 250252 грн. Надав всі довідки,в результаті заблокували і обґрунтували,що офіційне,ліцензійне українське  ОНЛАЙНКАЗИНО і виграші,які надходили з них,є високоризикованим операціями! В чаті одні боти,які пишуть заготовлений текст,в телефонному режимі той самий бот,що повторює заготовлений текст! 

Плюсы:Немає
Минусы:Одні мінуси у всьому повністю!
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.10.2023   Ответ представителя компании

Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Під час проведення перевірки, картка може бути тимчасово обмежена. Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип услуги: Дебетовые карты
Ольга   27.09.2023

В приложении банка есть ссылка на условия и правила недели 2 назад или три в этих правилах появилось аж четыре пункта 3.3.20 - но нигде не было написано про комиссию в 30 процентов. Сейчас у банка опять поменялось видение документа, и пункт с комиссией опять появился. Если вносятся такие существенные изменения то неплохо было бы информировать клиентов???!!! С точки зрения закона имел место подлог документа. И писать ерунду про правила не надо, когда большинство клиентов их подписывали этого пункта в такой редакции точно не было. Рекомендовать банк с таким мошенническим подходом конечно же не буду

Плюсы:Отделения в центре городов
Минусы:Мошенничество и подлог документов Плохое информирование клиентов об изменениях Очень много комиссий на любых картах Обязательное оформление карты для покупки валюты Закрытая веб- версия
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.10.2023   Ответ представителя компании

Інформацію про зміни в Умовах та правилах банку, Ви завжди можете переглянути на нашому офіційному сайті a-bank.com.ua, розділ "Умови та правила" - Останні зміни. 
Згідно Умов та правил частина 3. Права та обов'язки сторін, Банк має право: п. 3.3.1. Вносити зміни до Договору, а також у інші умови обслуговування рахунків в порядку та у спосіб, визначені цим Договором.

Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   27.09.2023

Нигде , ни в одном банке не встречала таких навязчивых звонков - могут позвонить в любое время и все равно, что ты на работе и может быть штраф за звонок. Комиссии вообще везде и за все. Пункт 3.3.20 просто бомба - в стране война , банк отжимает 30 процентов ваших средств на счетах. И как после этого вам доверять??? Похоже проверка НБУ очень нужна банку. Очень часто операторы дают не точную инфу

Плюсы:Пополнение в терминалах
Минусы:Сплошные
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
04.10.2023   Ответ представителя компании

Банк діє згідно Умов та правил, частина 3. Права та обов'язки сторін, п. 3.3.2. Банк має право для різних цілей (повідомлення про зміну тарифів, активація додаткових послуг, актуалізація контактних даних, зміна умов Договору, інформування про розмір заборгованості по кредиту, що проводяться банком акціях, проведення опитування про якість обслуговування, дистанційне обслуговування, оформлення платіжних документів і т. д., в тому числі отримання згоди клієнта на вищевказані дії) встановити контакт з Клієнтом, використовуючи будь-які зазначені канали зв'язку (повідомлення в мобільному додатку , повідомлення в месенджерах, дзвінки і так далі). Якщо Ви не бажаєте отримувати дзвінки рекламного характеру, Ви можете звернутися до Служби підтримки, наші Співробітники допоможуть відключити дзвінки.
Щодо пункту 3.3.20, якщо клієнт дотримується Умов та правил, а також не порушує діюче законодавство, даний пункт не застосовується.

Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   29.08.2023

Телефонные терористы (банк) может угрожать убийством и изнасилованием родственников может распространять ваши личные данные

Плюсы:ноль
Минусы:МИЛЛИОН
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
29.08.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! У разі наявності заборгованості, дзвінки від Банку дійсно можуть надоходити, але з ціллю проінформувати про наявну заборгованість та повідомити про можливі наслідки не сплату платежів. В телефоній розмові, Співробітники Абанк в жодному разі не погрожують Клієнтам. Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип услуги: Кредитные карты
Гість   28.08.2023

После введения п.3.3.20 в правила пользования крайне не рекомендую данный банк. Банк просто под предлогом отказа в обслуживании заберёт себе ( украдёт) 30 процентов ваших денег на счетах. Также за все пополнения с любых карт копилки взымается комиссия. Представитель УПОРНО отвечает не по смыслу про жёлтую е - поддержку. Хотя вопрос о комиссии на обычных картах.  Банк зажрался и обнаглел

Плюсы:Пополнение карты в терминалах
Минусы:Пункт 3.3.20 - мародёрство Комиссии везде и всюду Представитель банка не отвечающий или делающий вид, что не понимает претензий клиентов
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
3
А-Банк
29.08.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! 
В п. 3.3.20. розділу 2.1.3. Права та обов'язки, зазначено, що у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, стягувати комісію за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі після погашення усіх кредитних зобов'язань. Якщо Клієнт виконує Умови та правила, та не порушує діюче законодавство даний пункт не застосовується. 
Щодо поповнення депозиту "Скарбничка", з картки "Жовта", "єПідтримка" в рахунок пільгових коштів (заробітна плата, пенсія і тд.) поповнення скарбнички безкоштовне, якщо на карті не пільгові кошти, комісія дійсно складає 0,9% від суми. З тарифами картки "Жовта" Ви можете ознайомитись за посиланням: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/media/uploads/Tarif/Zhovta_ua.pdf

Тип услуги: Дебетовые карты
Олена    21.08.2023

Ужасный банк не кому не советую!Перевела со своего же счета 20тыс.на карту А банка, сразу заблокировали,итог ждать долго и нудно ,какие то жалобы по карте ,хотя друг скидывал пол года назад по мелким Сумам ,не блокировали пол года,а 20тыс своих сразу блок.С 20 тыс оставили мне 9 и не факт что и их вернуть с такими тормознутыми работниками.Шахрайская контора они ,а не клиенты банка!!!

 

Плюсы:никаких плюсов нет вообще
Минусы:воруют деньги клиентов
Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
22.08.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип услуги: Обслуживание
Ірина   18.08.2023

Где-то месяца два назад вместе с двумя единомышленниками, которых взяла в поддержку и помощь ходила в отделение А-БАНКА в г. Харькове, по пр. Гагарина, 177 с какой-то буквой или номером корпуса. Сотрудницы приятно удивили своей адекватностью (правда, не без помощи одного из моих единомышленников, с которыми пришла), справились с необычными для них задачами, "выудили" не дошедшее до меня письмо, распечатали... Очень была им благодарна, и даже решила, что прекращу "дипломатическую" переписку с этим банком. 

Потом мне предложили очень хорошие условия висящего кредита. Чем я воспользовалась. 

И вот сегодня произошла неожиданность, только наоборот. Вместе с обычной дебитовой картой мне открыли карту АТБ, рассказав, как я буду получать кешбеки, которые даже, похоже, в виде денег можно вывести, и прямо куча мулечек карты... И пришли какие-то еще документы в приложение (которые я не могу в нем найти), которые загружались. Но, доверяя сотрудницам банка, я не стала уже ждать ихней загрузки (одного из них). И вот, придя домой, я увидела таки загрузившийся файл. И это оказался - Паспорт кредита! А мне даже словечком сотрудница банка не обмолвилась, что, оказывается, на АТБ карте есть кредитный лимит! 

Я избавляюсь сейчас о кучи кредитов, которые набрала. Обнаружить у себя очередную карту с кредитным лимитом, даже с кучей фишечек и достоинств, - стресс для меня. Как они могли даже ни словечком про кредитный лимит ни сказать? А я ведь им доверяла?!?!!!

Ну, как говорится, благодарю за науку. Никаким сотрудникам доверять нельзя. Никогда! Проверять, проверять и еще трижды, многажды проверять. Ну, и, видимо, это знак, что "дипломатическую переписку" нужно продолжить, выяснив, а таки является ли банком А-БАНК, на каком основании выдают кредиты, и как это, что печать и подпись факсимиле, оказывается, на обычных бумажных документах, приравнивается к "мокрым". 

Буду идти закрывать такую "фишечную" карту и спрашивать, а на каком основании.

Плюсы:Милое обслуживание
Минусы:Не сказали, что у карты кредитный лимит есть.
Рекомендации: Нейтрально
3
Средняя: 3 (1 голос)
1
А-Банк
22.08.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип услуги: Другое
Віктор   12.08.2023

Дуже дякую операціоністу відділення А-банку за адресою: Одеса, вулиця Івана та Юрія Лип, 32.

За 10 хвилин оформила мені видачу переказу Western Union 500$ із США та оформила дві пластикові картки. За 10 хвилин! Потім ще й клопотала перед чергою, щоб мене пропустили в касу. І це людина, яку я вперше бачу!

Здавалося б, що такого, звичайні операції, звичайна робота. Але річ у тому, що у Приватбанку, клієнтом якого я є вже скоро 25 років, мені не змогли зробити це за три дні та два тривалі відвідання з багатьма розмовами.

У банку OTP, де я був єдиний клієнт на чотири співробітника, вони спочатку зробили все, щоб я пішов, а потім, коли це не вдалося, не перевіряючи моєї особистості, а також того, чи прийшов той переказ, замовили гроші для каси, бо їх не було. Через тиждень…

Підготовлений таким чином, я 10.08.2023 року прийшов до А-Банку, налаштований на чергову боротьбу, а тут такий сюрприз! Контраст в якості спілкування був настільки вражаючим, що я просто зобов’язаний написати цю подяку.

Дуже дякую Вашому співробітнику Савчиній Ірині Іванівні (Одеса, вул.Івана та Юрія Лип, 32)! Коли людина любить свою роботу, сприймає її як нагороду життя, “розкіш людського спілкування”, робота йде дуже добре!

Плюсы:Увага. Кваліфікація. Швидкість.
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
А-Банк
Тип услуги: Обслуживание
Гість   04.08.2023

У мене не вистачає нормальних слів, щоб описати ситуацію з А-Банк. Ще колись, дуже давно, не менше 5 років тому у А-Банк я оформив кредит на побутову техніку, який успішно сплатив. Але не зважаючи на те, що мої взаємовідносини з банком закінчилися давно, виявилося, що я їх клієнтом залишився, певно, назавжди. 

Мій номер телефону було викрадено шахраями. Досить довга історія, але сенс в тому, що після відновлення номера почали надходити смс з кодами підтвердження від різних банків та кредитних установ, після чого я зрозумів, що були спроби взяття кредитів і почав обдзвонювати ці банки. Одним з банків був і А-Банк, якому я телефонував 2 дні поспіль, не з одним оператором спілкувався, просив перевірити, чи нічого не встигли оформити, просив повністю закрити всі мої рахунки в банку. Жоден з співробітників не повідомив мені, що є оформлений кредит. ЖОДЕН. Тільки запевнили, що рахунок закритий, що ніяких кредитів немає. І тут мені надходить повідомлення від А-Банк з графіком кредитного платежу і рекомендованою сумую до погашення. 

ЯК?????? Поясніть мені, ЯК так могло відбутися??? До вас 2 дні поспіль телефонує людина, запитує, пояснює ситуацію, що відбулося, просить уточнення чи не встигли шахраї оформити кредит. На що ви відповідаєте, що все гаразд. Просить закрити всі рахунки, картки - на що ви відповідаєте, що все закрито. Звідки після цього береться графік кредитного платежу???? 

Ви ж розумієте, що з цього слідує? Що ваші співробітники, або приховують інформацію від клієнта, або просто сприяють шахраям. 

Іншого в даній ситуації просто не дано.

Минусы:не компетентні співробітники, які сприяють шахраям
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
09.08.2023   Ответ представителя компании

Добрий день!
Нам щиро прикро, що Ви потрапили в дану ситуацію.
Ми перевірили інформацію щодо описаної ситуації. В момент звернення до служби підтримки картку одразу було заблоковано співробітником.
Щодо спроби оформити кредит у Банку виникли підозри, що саме клієнт виконує дану операцію тому її було заблоковано до підтвердження клієнтом.
Стосовно звернення в Службу Підтримки, ми вже перевірили діалог та опрацювали його зі співробітниками.
Сподіваємось на вирішення Вашого питання з боку правоохоронних органів, оскільки в даному випадку поверненням коштів займається поліція. Наш Банк буде сприяти розслідуванню та надасть всі необхідні дані за офіційним запитом.

Тип услуги: Другое
Гість   01.08.2023

Мені оплатили по рахунку 40 тис грн на рахунок ФОП у цьому банку, скинули платіжку. Зачекав декілька годин і звернувся в банк чому не видно коштів. На що мені відповіли що кошти зараховані, думаю чудово і пішов перевіряти, а коштів то не має. Транзакція є, в операціях її видно, успішне зарахування. А коштів на рахунку немає, друго добу мене просять зачекати бо "якийсь технічний збій". Нормально так украсти 40 тисяч гривень і просити клієнта зачекати. Мені мої клієнти навіть не повірили спочатку, а ле коли показав скріни самі здивовані такій наглій крадіжці. 

Керівник відділення на Антоновича сказав що кошти є, будуть зараховані сьогодні, це було ще вчора і коштів таки немає.

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
04.08.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня!
Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок.
При відправці платежу, відправником було вказано невірне ОКПО, через це платіж не було зараховано.
Ми вже відправили запит до Банку відправника, для уточненення вірних реквізитів. Для прискорення даного питання, рекомендуємо, відправнику, зв'язатися зі своїм Банком та надати уточнення. Після отримання відповіді на запит, платіж буде зараховано згідно вказаних реквізитів.
Стосовно відображення надходження у виписці, нам вже відомо про дану складність, наші Спеціалісти вже займаються даним питанням.
Ми будемо очікувати відповідь на наш запит та сподіваємося, що питання буде вирішено якнайшвидше.

Тип услуги: Обслуживание
Валентина   22.07.2023

Добрий день усім читачам. Хочу залишити відгук про ситуацію, яка обурила мене, як клієнта, своєю абсурдністю. Отож моя мама, яка є також клієнтом А Банку, переказувала мені 3000 грн. І при здійсненні переказу їй автоматично і просто відразу заблокували карту. Одразу написали в чат, щоб запитати в чому причина. Мамі зателефонували і просто почали допит, а чи ви узгоджували з донькою, що будете переказувати кошти, а чи усно, чи письмово, а коли і ряд інших просто смішних і тупих до абсурдності питань Мама запитала, чи ви при кожній операції переказу коштів відразу усім блокуєте картки? Відповіли - це в інтересах безпеки. Так, я розумію, коли банк убезпечує кошти своїх клієнтів - це круто, але ж навіщо одразу блокувати, якщо можна просто надіслати смс, або щоб підтвердити в додатку, або здійснити контрольний дзвінок вкінці-кінців!!!! А раптом ці гроші терміново потрібні, щоб оплатити, до прикладу, послуги лікаря чи ще якась ситуація? Але саме цікаве те, щоб розблокувати картку, потрібно це зробити у вайбері відеодзвінком. Тож набрали вайбер - відеодзвінок і знову влаштували той самий допит! Більш того, запитали  .... марку телефона дочки, з якого був здійснений вхід в акаунт! Невже вони гадають, що батьки знають досконально марки телефонів своїх дітей???!!!! Але врешті-решт добило наостанок те, що, оскільки вхід в додаток був через телефон доньки, звісно моя мама не знала, як називається мій смартфон, тож і відповіла:- ну звідки я знаю? Оператор говорить:- нехай дочка назве. Я назвала, а оператор і говорить до мами:- повторіть назву, що вказала дочка. Скажіть серйозно, це настільки змінило б ситуацію, що я (дочка) стоячи біля мами сказала, як називається мій телефон, і ще просять маму за мною цю назву повторити? Що це змінює? 

Я є клієнтом А Банку, але після такої верифікації зникло бажання й надалі залишатися вашим клієнтом, тож восени закінчиться депозит і більше не хочу мати з вами справи. Це просто якесь приниження за власні ж кошти

Плюсы:Єдине, що хочу відмітити, це ввічливі і позитивні працівники у відділенні банку. Є кешбек і вигідні відсоткові ставки на депозит. До відділень банку зауважень немає.
Минусы:Неприйнятний і принизливий спосіб верифікації, щоб розблокувати картку, яку блокують відразу і без попередження при переказі коштів.
Рекомендации: Нейтрально
3
Средняя: 3 (1 голос)
2
А-Банк
23.07.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! Розуміємо, що додаткове підтвердження операції може спричинити деякі незручності. Ми завжди намагаємось зробити наш сервіс максимально камфорним та зручним для користування. У цьому випадку додаткове підтвердження створено лише для того, щоб зберегти кошти Клієнта в безпеці, якщо його картка або фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Клієнта та що кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства. Звертаємо Вашу увагу, що всі запитання, які задають наші Співробітники під час дзвінку, повинні бути відомі власнику рахунку. Сподіваємось, що ця ситуація не вплине на нашу співпрацю.

Тип услуги: Другое
Гість   21.07.2023

Я спочатку намагався пояснювати ввічливо, не допомагає. Кажуть, що мені треба(!!!) прийти до них у відділення й надати свою персональну інформацію (ЩО?!), щоб вони припинили це телефонне хуліганство.
Мені просто цікаво: якщо ви 20 разів поспіль дзвоните на один номер, вас там посилають (спочатку ввічливо, потім не дуже), то на що ви сподіваєтесь, дзвонячи знову? Що на моєму номері раптом з'явиться потрібна вам людина? Що я її для вас розшукаю? Що зміню ім'я й виплачу його борги?
Просто пошукайте в інтернеті, як називаються люди, які раз за разом роблчть те саме, сподіваючись на якийсь інший результат.

Минусы:Непрофесійність.
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
24.07.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня!
Банк діє згідно Умов та правил, а саме якщо номер вказаний за боржником, від Банку можуть надходити повідомлення/дзвінки з ціллю інформування про наявність заборгованості. На жаль, без підтвердження особистості, відсутня можливість видалити номер. Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді допомогти Вам у вирішенні питання. 

Тип услуги: Другое
Гість   11.07.2023

Нерекомендую цей банк,багато проблем з цим банком,крім вибачення і фіксацією скарги більше нічим допомогти неможуть,надурюють людей,багато без згоди підключають,надають автоматичні кредити,дають кредити про,які одні кажуть що перші 2 місяця без комісій,а на самом ділі дають  під 50 відсотків.Так само надають іншим банкам всю інформацію про своїх клієнтів

 

Минусы:Нерекомендую,надіюсь закриють цей банк
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
14.07.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня!
Напишіть, будь ласка, нам на пошту help@a-bank.com.ua у темі листа вкажіть "Banki.ua" будемо раді розібратися в ситуації більш детально. 

Тип услуги: Кредиты
Iren   21.06.2023

Заявка № 1457116! 19.05 ввечері, було списано з мого рахунку суму у розмірі -7343.04 грн через Aliexpress. Я звернулася до банку наступного дня, коли побачила, що дана сума списана. Крім цього, було ще три спроби зняти кошти, але на щастя, грошей було недостатньо. Жодних пітверджень про дозвіл транзакції я не тримувала. Крім цього в той день я не проводила жодних платіжних операцій та не користувалася банкінгом взагалі, тобто моєї провини в цьому немає. Написала заяву в поліцію, було зафіксовано крадіжку і банк повинен був повернути викрадені кошти, адже він винен у тому що мої кошти були вкрадено через Aliexpress і вони пішли у невідомому напрямку закордон). Чат підтримка відповідає стандартизованими листами що компенсація неможлива. Причин не вказує. Як діяти далі? Я ж не єдина, у кого так банк викрадав кошти.

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
26.06.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня!
Нам дуже прикро, Ви потрапили в дану ситуацію.
Ми перевірили інформацію щодо описаної ситуації. У разі якщо операція підтверджена за допомогою 3D Secure, оскаржити таку операцію, з боку платіжної системи, можливість відсутня.
3D Secure – це додатковий метод ідентифікації клієнта для онлайн-транзакцій за картками. Дане підтвердження надходить виключно у застосунок клієнта, тому ми завжди рекомендуємо в жодному разі не передавати інформацію за карткою та доступ в застосунок третім особам.
Додатково ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до Служби підтримки на коректність консультації.
Сподіваємось на вирішення Вашого питання з боку правоохоронних органів, оскільки в даному випадку поверненням коштів займається поліція. Наш Банк буде сприяти розслідуванню та надасть всі необхідні дані за офіційним запитом.

Тип услуги: Другое
Гість   18.05.2023

Співробітники а-банка втюхали моєму батьку страховку. До початку війни він страхові внески сплачував. Після початку війни батько виїхав з міста до села. У нього кнопочний телефон, додатком банкінгу не користується і так як батько зараз живе в селі, то ж звісно страхові внески не мав змоги платити. Співробітники а-банку почали кожного дня тероризувати дзвінками. Батько сказав, що від страховки відмовляється.  З яких пір страховка від нещасних випадків є обов'язковою? Якщо людина відмовляється, то дія страховки повинна припинитися автоматично. Працівники банку сказали, що відмовитись від страховки можна тільки через банківський додаток або особисто приїхати у відділення а-банку. Багато пенсіонерів у нас в країні мають смартфони і вміють користуватися банківськими додатками? І найближче відділення а-банку знаходиться на відстані 200 км. А взагалі можна зробити висновок, якщо раптом дійсно потрібна буде страховка, то потрібно звертатись до професійних страхових компаній.

Минусы:Нав'язування послуг Телефонний тероризм
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
18.05.2023   Ответ представителя компании

Доброго дня! 
Нам дуже шкода, що у Ваш батько мав негативний досвід обслуговування в нашому Банку. 
Бажаємо зазначити, що страхування «Захист на кожен день» передбачає виплату за будь-які травми та пошкодження отриманих внаслідок нещасного випадку.
Ми розуміємо, що не всі клієнти мають доступ до смартфонів або можливість надійти до відділення, тому при прийняті рішення про розірвання договору страхування, клієнт може особисто звернутися за номером 7776, наші Співробітники допоможуть зупинити дію договору в телефонному режимі. 
Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю. 

Тип услуги: Обслуживание

Страницы