Отзывы клиентов про А-Банк

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Банк "А-Банк"

Банк A-Bank - отзывы клиентов 2022

Віталій   27.11.2022
Отзыв полезный?

Залишу і своє ФЄ цьому банку. 

 

Зазначу, таке вже не в перше, тому навідь не сумніваюся, що це в порядкі речей у співробітників банку. 

Їду я а містом, топливо вже незабаром закінчится, стаю на заправці і оскільки при собі карти не виявилось, попросів друга заплататити зі своєї картки.

Кидаю йому 500 грн. (зазначу і це важливо) на цю карту регулярно скидую подібні суми і вона давно добавлена у шаблони. 

Приходить лист сцастя від абанку. Платіж заблоковано.  Ну думаю, таке буває, зараз подзвоню і все вирішим. Дзвоню через додаток - відеозвязок єдиний спосіб пдтвердити себе та платіж (як мені сказали, та згодом виясниться, що не єдиний. та не будемо заьбігати вперед. Там цікавіше.)

Сказати, що це не звязок - нічого не сказати. Я чув лише писк дамочки і більше нічого. Добре, знайомий заплатив за мене і ми поїхали далі, додому.

Частина друга блокбастеру. Зранку прокидаюся, тай і думаю, треба ж картку розблокувати, в мене там гроші. Пишу в підтримку - кажть в вайбері давайте. .....  А як же єдиний спосіб? Ну це таке.. Захожду в вайбер, мені дзвонять, я нічого не чую і мене не чують. Декідька таких спроб, звісно через чат заказуючи при цьому дзвінки. 

Дзоніть мені мужик, одразу чутно старший серед нестарших. Ну люблять вони так представляться. Та давай мені допит влаштовувати. Одразу банальні питання та питання чи це я робів переказ, а потім дійшло і до "перечисліть усі девайси, їх моделі з яких ві входили у додаток за останній місяць". Запитання вже як бі повинно насторожитися, ну мабудь треба, подумав я і давай перечислляти. Все що згадав.. а їх багато, по роду діяльності дуже часто змінюю девайси, навіть декіька разіфв на день, перечислив. Ще три, говорить він з уже хамовитим наголосом. Не зщнаю кажу. а навіщо вам,ви мене бачите, це я, сказав, що платіж робив я. на що співробітних відповів, що картку він мені не розблокує вде ніколи, іди каже перевіпускати. і знову ж з хамовато-єхіднім тоном. Та швидко поклав слухавку. 

 

Я з хвилину напевно не міг в це повірити, та коли зрозумів, что трапилось, написав в той самий чат, на що відповідають - ві не підтвердили платіж. У нас зазначено, що ві відмовились від цього платежу, а це означає, что то були мошенніки. Кажу, я не відмовлявся, а навідь наголошував про обратне.  Что за відношення співробітників до клієнта? Кліент говорить не блокуйте картку, а той іде і блокує іі навмисно. І це перед вихідними, коли відділення не працює.

Там ще були переписки з підтримкою, але нічого нового там не було. Співробітники не вїдуть, що трапилось, або вигорожували  один одного. 

 

Шановний представник банку, можна одне невеличке питання? 

 

ВИ ТАМ ЗОВСІМ ЗДУРІЛИ???ʼ

 

Що за відношення, що за вирішення поступаючих інцидентів? Ви допомагать повинні, а ви гадите навмисно.  

Звісно в ваших послугах більше нема потреби, як тільки зніму залишок, так одразу про вас і забуду.  А вам невеличка рекомендація. Вбийте в голови співробітників одну просту річ, вони допомагають вирушити проблему, а не "закривають " запит, тим паче не по бажанню клієнта. 

 

Плюсы:не знаю з чого почати. плюси такі, что аж мінусів не хватає.Нібито все дружньо і прозоро. але ж
Минусы:-----
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Обслуживание
Ілона   21.11.2022
Отзыв полезный?

Замовила дитячий костюмчик 2.09.2022 на сторінці okbabyshop у Кривої Ольги з номером картки 5366391192778298. 

Протягом 2-3 тижнів обіцяла, що замовлення буде. Далі затримки на митниці, тиждень та ще тиждень. 
Через 2 місяці попросила повернути кошти. Сьогодні вже 21.11.2022 ні грошей ні костюма. Одні обіцянки: сьогодні, завтра чи просто ігнорує повідомлення. Проте на сторінці постійні оновлення.

Просто сторінка Шахраїв!!! В Інтернеті є багато відгуків про сторінку okbabyshop, проте досі вони підло обдурюють людей і спокійно працюють!

Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Руслан   07.11.2022
Отзыв полезный?

Банк А,банк без принципів,заради наживи в 50 грн(кешбек за реєстрацію),згодні впасти лицем в грязь!сьогодні скинув ссилку дружині на телефон,сам по ній зайшов і допоміг дружині зареєструватися і відкрити карту!представники мені пів вечора пояснювали що реєстрація була не з ссилки і тд.і тп,типу можливо ваша дружина щось якось зробила не так,але я розумію що обидва телефони в мене в руках були і як я проходив процес реєстрації одразу після того як прийшла звістка з посиланням!Тож БАНК ПОВНИЙ НУЛЬ,НЕ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ НІ В ДОПОМОЗІ КЛІЄНТАМ А І У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ,А ЩЕ Й ПІД РІЗНИМИ ПРТВОДАМИ НЕ НАРАХОВУЮТЬ ОЬІЦЯНІ І РОЗРЕКЛАМОВПНІ БОНУСИ,РАДЖУ ПОДУМАТИ ДВІЧІ ПЕРШ ЯК ДОВІРЯТИ СВОЇ КОШТИ ТАКИМ ШАХРАЯМ ЯКІ НЕ СТИДАЮТЬСЯ ОБМАНЮВАТЬ НА ЯКИХОСЬ 50ГРН,ПРО ЩО З НИМИ ГОВОРИТИ ДАЛІ!!!

Плюсы:Гарна програма
Минусы:А-Банк єдиний банк з мені відомих який дозволяє собі обманювать клієнтів,неправдивою інформацією і брнусами яких ви ніколи не побачите,некомпетентний персонал,ціллю якого є лише захист інтересів прибутку фірми ,а не в допозі клієнтам на яких вона тримається!ККАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Андрей   24.10.2022
Отзыв полезный?

Сегодня в отделении А-Банк на Антоновича, 122 закрывал карточные счета (долларовый и гривневый). На долларовом счету был остаток $0,5. Менеджер после завершения всех формальностей даже не предложил получить остаток в гривневом эквиваленте. На мой вопрос "Почему?", последовал ответ, что средства перешли на счет банка и я могу получить их только посредством перечисления на другой счет в этом банке. При этом менеджеру известно, что счет я закрыл минуту назад и другого счета у меня нет. В связи с этим возникает вопрос, это непрофессионализм конкретного менеджера или политика банка. Остается пожелать удачи банку и надеюсь, что мои $0,5 помогут управляющему получить годовой бонус, а собственникам банка, семье Суркис сохранить свое место в списке Forbes .

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
Тип услуги: Обслуживание
Альона   05.10.2022
Отзыв полезный?

Ольга бере гроші і каже, що товар загубився, гроші не повертає

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Обслуживание
Альона   05.10.2022
Отзыв полезный?

Ольга бере гроші і каже, що товар загубився, гроші не повертає

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
А-Банк
Тип услуги: Обслуживание
Уляна    28.09.2022
Отзыв полезный?

Добрий день, від 3 липня 2022 року чекаємо на посилку, і постійно пише Кривошей Ольга що посилка в дорозі. Гроші також не повертає. Картка в неї за номером 4323 4070 0455 9612. Просто аферистка 

Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   26.09.2022
Отзыв полезный?

Шахрайка!!! Зробила замовлення в липні, 2 місяці чекала. Постійно вішала лапшу на вуха, що затримали на митниці на наступному тижні буде і т.д. Щодня обіцяла, що поверне гроші. Аж поки я не пригрозила поліцією та розголошенням в соцмережах. Аж тоді повернула.

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
2
А-Банк
Тип услуги: Обслуживание
Дарина   06.07.2022
Отзыв полезный?

Кривошей Ольга яка має 2 сторінки в інстаграм: o.k.babyshop і mamaland_ua

і має карту цього банку: 4323 4070 0455 9612

просто дурить людей на бабки. Замовляєш в неї одежу для дитини, вона я так підозрюю нічого й не замовляє потім каже Шо посилка десь загубилась

і потім не хоче повертати кошти. 
 

коли я пригрозила розголосом в соц мережах і поліцією одразу повернула кошти.

будьте обережні

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
9
А-Банк
Тип услуги: Кредитные карты
Гість   24.06.2022
Отзыв полезный?

Стояло в мене обмеження на оплату в інтернеті 75 грн.
Протягом більше 6 місяців все було добре, і тут настає момент, я помічаю що цей раз в мене все ж таки знімає мої кошти 167 грн і автоматично ставить ліміт 154 грн.

Цей платіж я не хотів саме в той момент здійснювати, я роблю оплату підписок після закінчення їх терміна дії (отримую додаткову знижку на продовження підписки).

Звісно першим ділом я звернувся до підтримки — це ЖАХ менеджер почав робити вигляд що не розумыэ про що я говорю, потім не знає про яку я транзакцію пишу і в кінці просто закінчив сам чат.

На друге звернення А-Банк в лиці менеджера підтримки розпочали мені брехати, що я виноватий в тому що в них кривий алгоритм і прошло списання поверх встановленого ліміту (овердрафт), написали:

«Якщо Ви встановлюєте програми або підв'язці карти на ресурсах, Ви погоджуєтеся з „„Умовами та правилами““, поставивши галочку в пункті про те, що Ви „„погоджуєтеся на списання та підписку““, і ресурс має право списувати з Вас кошти за підписку автоматично. На жаль, з боку Банку відсутня можливість обмежити такі платежі, так як вони вже містять в собі Ваше підтвердження на списання коштів. Для оскарження / повернення коштів, Ви можете звернутися безпосередньо до ресурсу, який здійснює списання за підписку з Вашої картки, після чого — попросити відв'язати карту для подальших списань»

Це просто смішно, адже я не надаю права сервісу встановлювати ліміти.

Раніше Ліміт оплати чудово працював і це все видно в моїй деталізації рахунку — це саме смішно!

ЗАКЛЮЧЕННЯ:
Банк дуже часто глючить, буває не можливо зайти в додаток, самі можуть змінювати ліміти, Підтримка це взагалі — ЖАХ
Краще обійдіть його стороною

Минусы:Шахраї Підтримка клала на клієнтів
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   10.06.2022
Отзыв полезный?

Ребята, банк в тупую ворует деньги! Отправили из-за границы перевод в €1000, через SEPA. Как только деньги упали на карту — через 10 секунд карта оказалась «ограничена». Поддержка начала трусить, что банк проверяет обороты.

 

По карте зелёная (которую тоже заблокировали с суммой почти 7000 грн) эта «проверка» длится уже неделю.

 

Собираюсь писать заявление в НБУ и полицию по факту хищения банком личных средств. И это в период военного времени!!! Украсть последние деньги которые родные отправили из-за границы!!!

 

Также намерен написать коллективную жалобу в НБУ — уверен, я такой не один!

Плюсы:Нету
Минусы:Воруют деньги во время войны
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Расчетно-кассовое обслуживание
Yuriy   19.05.2022
Отзыв полезный?

В условиях военного времени, когда многие вообще убирают комиссию,

А-Банк конвертирует евро в доллар при снятии по карте ВИЗА за рубежом,

не по межбанковскому курсу, а по своему.

 

1.13 вместо 1.04.

 

комиссии 2% банку мало, на курсе еще нужно ободрать. у меня есть детали трансакций по другим украинским банкам. ни один из них не позволил себе так обдирать людей, да еще в такое тяжелое время.

такая же операция в тоже время в других украинских банках (приват банк, альфабанк, пиреус банк, укргаз банк и даже ощад банк) составила $544 - $545,

в А-Банк $588.

солидный банк так не может "обдирать" простых граждан.

Считаю своим долгом распространить эту информацию, так как она касается миллионов украинских граждан (женщин, детей, и инвалидов), которые находятся и так в тяжелом положении за границей.

Плюсы:уже нет
Минусы:ОБДИРАЛОВКА при снятии денег за рубежом
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Дебетовые карты
Любовь   06.05.2022
Отзыв полезный?
Плюсы:МЕГАБАНУ в Г. Первомайський 15 лет депозиты хранила. Работники замечательный все.10 дней назад закончился депозит. Сегодня вернули 2 тыс. Денег нет. Люди не виноваты помогите Мегабанку с нами расчитаться за депозиты
Минусы:Не возвращают депозит срок договора закончился.. это мои финансовые потери и нарушение мо их прав. Прокуратура знает и не реагирует Рефинансируйте Мегабанку и верните людям вклады
Рекомендации: Рекомендую
4
Средняя: 4 (1 голос)
А-Банк
Тип услуги: Кредиты
Гість   05.05.2022
Отзыв полезный?

4323357022460337 Иваникова И. Н..

В інтернет магазині продає одяг https://instagram.com/shoppingodua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Оплачуєш товар, а у відповідь тиша. Ігнорують повідомлення. 

Плюсы:Позитиву ніякого
Минусы:Обманюють. Оплачуєш повністю товар. Не грошей, ні товару
Рекомендации: Не рекомендую
4
Средняя: 4 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Григорий   25.04.2022
Отзыв полезный?

Я с этим банком работаю очень давно. Нареканий никаких не было, всё устраивало. Всегда перед истечением срока депозитного договора сотрудники банка уведомляли меня по телефону. В связи со сложившейся ситуацией - войной - никаких уведомлений от банка не было. После истечения срока договора произошла пролонгация, которая была прописана в договоре.
С момента пролонгации прошел месяц.
Я обратился к руководству банка с просьбой расторгнуть договор, ссылаясь на форс-мажорные обстоятельства, вызванные войной, и необходимости иметь деньги в ежедневном доступе для приобретения продуктов, лекарств и помощи детям, которые стали вынужденными переселенцами.
Банк ответил мне отказом, ссылаясь на то, что в договоре не предусмотрено досрочное расторжение со стороны клиента.
Считаю, что в настоящее время руководство А-банка поступило не по-человечески, ставя букву договора выше возможности выживания в военное время.
Призываю клиентов настоящих и будущих не работать с данным банком.
 

Плюсы:На данный момент все плюсы перечеркнуты одним минусом.
Минусы:В военное время банк показал себя не с лучшей стороны
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
3
А-Банк
Тип услуги: Депозиты
Гість   23.04.2022
Отзыв полезный?

 термин депозит закінчився 12 квітня. 22рок

Втоді  окупованих Сумах  відділення не праювало і не працює до речі і зараз. Депозит не зміг забрати. тому що вони просто не працювали. ці мерзотники автоматично його подовжили, ще на пів року. і не віддають.

и Ще і брешуть. кажуть відділення працювало і працює. мародери. Власники банк втекли за кордон з початку війни і прихопили наші гроші.

Минусы:дуже брешуть і мошенничають
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
А-Банк
Тип услуги: Депозиты
Микола   28.02.2022
Отзыв полезный?

у цей важкий час.за декілька годин до початку війни-ця мразота заблокувала усі мої картки с грошима і без. Залишивши без доступу до СВОЇХ грошей. підкреслюю-не кредитних.своїх на дебетовій картці. Причину пояснити не захотіли навіть.сказали *вы сами подали заявку на мошеничество.мы ничего не знаем*. Попросив офіційного листа з причиною блокування и віпіску по картці.на шо відповідь * такая возможность отсутствует*!!!!!!!!!! Одним словом-нехай подавляться тими грошима.окупанти довбані.Інакше висновку немає. Більше ніколи користуватися не буду і всіх попереджаю В ЦЬОМУ НЕДОБАНКУ ВАШІ ГРОШІ МОЖУТЬ ЗНИКНУТИ КОЛИ ЇМ ЗАМАНЕТСЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ!!!!!!!!!!!!!!!!

Плюсы:немає
Минусы:Путінский банк
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Дебетовые карты
Гість   23.02.2022
Отзыв полезный?

Левицька Наталія та Поляков Сергій Анатолійович роблять плани по кредитним карткам за рахунок людей яких нібито приймають на роботу та після того як оформили картку для ніби то ідентифікації для перевірки службою безпеки банку зникають з радарів

Плюсы:немає
Минусы:Левицька Наталія та Поляков Сергій Анатолійович
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   22.02.2022
Отзыв полезный?

4323 3570 2950 3428 Деменков Руслан 

Взломал страницу подруги в Инстаграм и просит деньги

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   22.02.2022
Отзыв полезный?

4323 3570 2950 3428 Деменков Руслан 

Взломал страницу подруги в Инстаграм и просит деньги

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   22.02.2022
Отзыв полезный?

4323 3570 2950 3428 Деменков Руслан 

Взломал страницу подруги в Инстаграм и просит деньги

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   27.12.2021
Отзыв полезный?

4323 3570 2344 9107  мошенник берет предоплату 250грн за пересылку за телефоны и блокирует, работает в соц сетях инстаграм. 

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   14.12.2021
Отзыв полезный?

Номер карти - 4323 3570 2720 9606 Дикий Роман , шахрай! Пропонував роботу і сказав що допоможе з медичною страховкою! Отримав кошти і на зв’язок не виходить! Працівники банку отримали скаргу на дану персону і на цім кінець! В інших банках блокують карту і повертають кошти і такі клієнти більше не можуть обслуговуватись в цих банках!

Рекомендации: Нейтрально
1
Средняя: 1 (1 голос)
3
А-Банк
Тип услуги: Другое
Анастасия    05.12.2021
Отзыв полезный?

4323 3570 2221 5699

мошенники !Говорит что Волкова Юлия Александровна

как вы можете таким людям давать карты ?и после жалоб ничего не предпринимать ?

Заказала куртку через Инстаграм ,оплатила и соотвественно товар никто не отправил 

Плюсы:Никаких
Минусы:Видно
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Другое
Гість   03.12.2021
Отзыв полезный?

Развод на топливе. 

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
1
А-Банк
Тип услуги: Кредитные карты

Страницы