Отзывы клиентов про ипотечное кредитование

SAR   22.06.2022
Отзыв полезный?

    Розумієте, толк у тому, щоб донести цим фінансовим та бізнес-структурам розуміння що Україна, це не поле чудес для їхніх амбіцій. Грабіж має припинитися, ми не терпітимемо фінансового рабства. Від цього розуміння залежить
 наше майбутнє. Ми Українці найрозумніші та найпрацюючіші у світі, а останні події показали що й сміливі, в лиху годину здатні згуртуватися та дати відсіч агресору.
   Україна стане цивілізованим та найбажанішим кластером фінансових та біржових ринків світу. Їсти і пити хочуть усі.
Але всі надра і створені нами продукти - це наше надбання. Досить його даром віддавати, платіть гідну ціну. Ця війна для нас усіх трагедія, мільйони сімей розлучені, а скількох батьків, братів та чоловіків втрачено?
І в цей хвацький час, сучасні Шейлоки мовчки і зі слиною на губах, не звертаючи уваги на війну, продовжують рвати нашу Україну. Задумайтесь тільки, райфайзен банку є одним із найбільших платників податків рашистів. Скільки він заплатив до бюджету Росії з 2014 року? Скільки ракет та артустановок було профінансовано? Скільки українців постраждало від агресії росії на нашій землі з 2014 року? Шейлоки кажуть, що в Росії це не вони, це інші Шейлоки. Брехня, Шейлок один, але в нього багато доньок.
Шейлоки кажуть, що мільярдні активи євро не так легко вивести, їх потрібно продати або ще якось сховати. Брехня, це війна, Шейлок біситься від запаху свіжої людської крові., він не
 відмовиться від можливості доступної здобичі.
    Щодо мене. Я розумію, що мій голос у більшому слабкий, але кожен хто прочитає цей пост задумається на частку секунди, а це формує якусь громадську думку. Це наша країна, ми господарі в ній, а не прийшли кравожерні Шейлоки. Указ президента Зеленського про заборону рашистського бізнесу і всіх хто з ним пов'язаний, чомусь не діє на райфайзен банку.
   Ми не відмовляємося від боргів, але є закон президента про переведення валютних кредитів у гривневі, його банк ігнорує, тому ми ухвалили рішення на період воєнних дій, гроші спрямовувати на захист батьківщини, а не на знищення українського народу.
    Президент Зеленський почитайте, яке місце в Європі було і залишається у лихварів, у нашій країні вони почуваються над державою. Так не повинно бути. Люди головний скарб будь-якої держави, а такі як Українці – це дорожче за будь-яке золото.
  Все вище написане - моя особиста думка, ми толерантні, але маю надію, що все стане на свої місця. Наш дух свободи обросте повагою один одному, гідністю за себе та свою, рідну, неповторну та багату Батьківщину.

Плюсы:-
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Райффайзен Банк Аваль
Тип услуги: Ипотека
Михаил Д.   27.10.2021
Отзыв полезный?

Решили именно в этом банке с женой взять ипотеку, потому что пользуемся его услугами давно и в целом не было таких ситуаций, чтобы были технические или другие проблемы, да и что касается безопасности, то все хорошо. Договор наш юрист знакомый изучал, сказал что можно подписывать.

Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Кредобанк
Тип услуги: Ипотека
Гість   04.10.2021
Отзыв полезный?

В отделении г.Запорожья вымогают деньги (700 дол) за как бы положительное решения по ипотеке.

Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
ОТП Банк
Тип услуги: Ипотека
Юлія   15.06.2021
Отзыв полезный?
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер. Оценки по таким отзывов не засчитываются

Благодарю сотрудников Приватбанка (центральное отделение города Горишние Плавни (заступника керівника відділення – Кулявіну О.С., город Полтава, город Киев) в оперативной, качественной работе по предоставлению мне ипотечного кредита  на покупку квартиры. Очень доступно и быстро давалась необходимая информация и консультация! Это способствовало принятию важного решения о покупке жилья! Желаю Приватбанку и его сотрудникам процветания и хороших клиентов! Очень приятно быть Вашим клиентом! БОЛЬШОЕ ВАМ СПАСИБО!

Плюсы:1. Быстрая информация и консультация по телефону и лично 2. Доброжелательное отношение и поддержка
Минусы:Нету
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
ПриватБанк
Тип услуги: Ипотека
Гість   02.06.2021
Отзыв полезный?

Ужасный банк. Плачу ипотеку, система ужасно бестолковая. Чтобы заплатить текущий платеж нужно сначала идти к менеджеру, который спрашивает " КАКУЮ СУММУ ОПЛАЧИВАЕТЕ ? " Называю сумму. Менеджер даёт распечатку и потом идеш в кассу где касир проводит платеж. Когда брал кредит дали распечатку с очень мелким шрифтом ещё и в некоторых местах не видно цифры. Моя ошибка в том что не смог увидеть не существующих цифр и не доплатил один месяц 230 грн. а второй 116 грн. За эти два месяца они насчитали 2650 грн пени.  ВОПРОС Зачем сидит менеджер и спрашивает " КАКУЮ СУМУ ОПЛАЧИВАЕТЕ ? "  И не может сказать смотря в монитор что у вас платеж должен быть на 200 или 100 грн. Больше. ???

Плюсы:Нету
Минусы:Сплошной минус
Рекомендации: Не рекомендую
1
Средняя: 1 (1 голос)
Ощадбанк
Тип услуги: Ипотека